فهرست رتبه های برتر و پذیرفته شدگان موسسه طرح نوین اندیشه در آزمون وکالت ۹۵

۰۷ بهمن ۱۳۹۵

 












 
 


به نام خدا

اینک به لطف ایزد منان پس از سالی تلاش و همراهی خانواده بزرگ طرح نوین ، موفقیتی عظیم حاصل شد . خدا را شاکریم و به تمام دانشجویان پذیرفته شده و خانواده محترمشان این موفقیت را تبریک و تهنیت عرض نموده و از خداوند متعال عزت و سربلندی ایشان را مسالت می نماییم .

مدیریت ، اساتید و همکاران



 
 

موسسه طرح نوین اندیشه




 


 
 

در صورتیکه نام شما درمیان فهرست اعلام شده ذیل نمی باشد لطفا مراتب را از طریق شماره تلفن ۸-۸۸۹۸۶۲۷۷_۰۲۱ و یا ایمیل پشتیبانی info.tnovin@gmail.com اعلام فرمایید .





فهرست پذیرفته شدگان موسسه در آزمون وکالت ۱۳۹۵(این فهرست در حال تکمیل است )

 































 


فهرست رتبه های برتر در حال تکمیل است
رتبه ( ۱ )


 
 
 
حامد کشاورز
 
حامد کشاورز


 
 
رتبه ۱


 
 

فارس



 
 

سهمیه آزاد




 




 
 
 
مینا مفیدی
 
مینا مفیدی


 
 
رتبه ۱


 
 

آذربایجان شرقی



 
 

سهمیه آزاد




 




 
 
 
نسرین احمدی
 
نسرین احمدی


 
 
رتبه ۱


 
 

چهار محال و بختیاری



 
 

سهمیه آزاد




 




 
 
 
علی صادقی
 
علی صادقی


 
 
رتبه ۱


 
 

کرمانشاه



 
 

سهمیه آزاد




 




 
 
 
اکبر امینی زاده
 
اکبر امینی زاده


 
 
رتبه ۱


 
 

بوشهر



 
 

سهمیه آزاد




 




 
 
 
امین گل محمدی
 
امین گل محمدی


 
 
رتبه ۱


 
 

گلستان



 
 

سهمیه آزاد




 




 
 
 
حسین داودی
 
حسین داودی


 
 
رتبه ۱


 
 

قزوین



 
 

سهمیه آزاد




 




 
 
 
بهرنگ شیرپور
 
بهرنگ شیرپور


 
 
رتبه ۱


 
 

اردبیل



 
 

سهمیه آزاد




 




 
 
 
ابولحسن اسدی
 
ابولحسن اسدی


 
 
رتبه ۱


 
 

زنجان



 
 

سهمیه آزاد




 




 
 
 
حسین قاسم عباسی
 
حسین قاسم عباسی


 
 
رتبه ۱


 
 

البرز



 
 

ایثارگران




 









 
رتبه ( ۲ )


 
 
 
قیس فرهانی
 
قیس فرهانی


 
 
رتبه ۲


 
 

خوزستان



 
 

سهمیه آزاد




 




 
 
 
علی محمدی
 
علی محمدی


 
 
رتبه ۲


 
 

آذربایجان شرقی



 
 

سهمیه آزاد




 




 
 
 
سعید صادقی
 
سعید صادقی


 
 
رتبه ۲


 
 

گلستان



 
 

سهمیه آزاد




 




 
 
 
مهرداد فیضی
 
مهرداد فیضی


 
 
رتبه ۲


 
 

اردبیل



 
 

سهمیه آزاد




 









 
رتبه ( ۳ )


 
 
 
میلاد قهرمانی کرایی
 
میلاد قهرمانی کرایی


 
 
رتبه ۳


 
 

فارس



 
 

سهمیه آزاد




 




 
 
 
محمد عبداله زاده
 
محمد عبداله زاده


 
 
رتبه ۳


 
 

آذربایجان شرقی



 
 

سهمیه آزاد




 




 
 
 
حمیده کاظمی
 
حمیده کاظمی


 
 
رتبه ۳


 
 

قزوین



 
 

سهمیه آزاد




 




 
 
 
رضا قلعه قافی
 
رضا قلعه قافی


 
 
رتبه ۳


 
 

گلستان



 
 

سهمیه آزاد




 




 
 
 
سجاد حسینی
 
سجاد حسینی


 
 
رتبه ۳


 
 

همدان



 
 

سهمیه آزاد




 




 
 
 
فروغ حیدری شولی
 
فروغ حیدری شولی


 
 
رتبه ۳


 
 

بوشهر



 
 

سهمیه آزاد




 




 
 
 
شکوفه عباسی
 
شکوفه عباسی


 
 
رتبه ۳


 
 

زنجان



 
 

سهمیه آزاد




 









 
رتبه ( ۴ )


 
 
 
الهام زراعت پیشه
 
الهام زراعت پیشه


 
 
رتبه ۴


 
 

فارس



 
 

سهمیه آزاد




 




 
 
 
عباس سوری
 
عباس سوری


 
 
رتبه ۴


 
 

البرز



 
 

سهمیه آزاد




 




 
 
 
مهرداد سبحانی
 
مهرداد سبحانی


 
 
رتبه ۴


 
 

گیلان



 
 

سهمیه آزاد




 




 
 
 
روح الله حسین زاده ریسه
 
روح الله حسین زاده ریسه


 
 
رتبه ۴


 
 

کرمان



 
 

سهمیه آزاد




 




 
 
 
یاور سلحشور
 
یاور سلحشور


 
 
رتبه ۴


 
 

اردبیل



 
 

سهمیه آزاد




 




 
 
 
محمد نیکخواه
 
محمد نیکخواه


 
 
رتبه ۴


 
 

فارس



 
 

ایثارگران




 




 
 
 
محمد عابدی
 
محمد عابدی


 
 
رتبه ۴


 
 

بوشهر



 
 

ایثارگران




 









 
رتبه ( ۵ )


 
 
 
محمد صیقل
 
محمد صیقل


 
 
رتبه ۵


 
 

یزد



 
 

سهمیه آزاد




 




 
 
 
فرزاد زیبایی
 
فرزاد زیبایی


 
 
رتبه ۵


 
 

زنجان



 
 

سهمیه آزاد




 




 
 
 
جواد تجری
 
جواد تجری


 
 
رتبه ۵


 
 

گلستان



 
 

سهمیه آزاد




 




 
 
 
علی پروین
 
علی پروین


 
 
رتبه ۵


 
 

بوشهر



 
 

ایثارگران




 









 
رتبه ( ۶ )


 
 
 
مریم بردبار
 
مریم بردبار


 
 
رتبه ۶


 
 

فارس



 
 

سهمیه آزاد




 




 
 
 
طیبه مرادی مطلق
 
طیبه مرادی مطلق


 
 
رتبه ۶


 
 

بوشهر



 
 

سهمیه آزاد




 




 
 
 
زاهد هنرمند
 
زاهد هنرمند


 
 
رتبه ۶


 
 

فارس



 
 

ایثارگران




 




 
 
 
حسن مهدی پور
 
حسن مهدی پور


 
 
رتبه ۶


 
 

بوشهر



 
 

ایثارگران




 









 
رتبه ( ۷ )


 
 
 
مرضیه عبودی
 
مرضیه عبودی


 
 
رتبه ۷


 
 

فارس



 
 

سهمیه آزاد




 




 
 
 
مهرداد امیرشاه کرمی
 
مهرداد امیرشاه کرمی


 
 
رتبه ۷


 
 

اصفهان



 
 

سهمیه آزاد




 




 
 
 
آرمان بابا گل
 
آرمان بابا گل


 
 
رتبه ۷


 
 

کرمان



 
 

سهمیه آزاد




 




 
 
 
افسانه بخشی
 
افسانه بخشی


 
 
رتبه ۷


 
 

گیلان



 
 

سهمیه آزاد




 




 
 
 
محمد عابدی
 
محمد عابدی


 
 
رتبه ۷


 
 

خوزستان



 
 

سهمیه آزاد




 




 
 
 
میثم کاظمی ویژه
 
میثم کاظمی ویژه


 
 
رتبه ۷


 
 

همدان



 
 

سهمیه آزاد




 




 
 
 
خرم اسکندری
 
خرم اسکندری


 
 
رتبه ۷


 
 

زنجان



 
 

سهمیه آزاد




 




 
 
 
مهرناز مفرد بوشهری
 
مهرناز مفرد بوشهری


 
 
رتبه ۷


 
 

بوشهر



 
 

سهمیه آزاد




 




 
 
 
مسعود نیکبخت
 
مسعود نیکبخت


 
 
رتبه ۷


 
 

مرکز



 
 

ایثارگران




 









 
رتبه ( ۸ )


 
 
 
غلامرضا فرزانه شهرکی
 
غلامرضا فرزانه شهرکی


 
 
رتبه ۸


 
 

فارس



 
 

سهمیه آزاد




 




 
 
 
علی کلاه دوز
 
علی کلاه دوز


 
 
رتبه ۸


 
 

اصفهان



 
 

سهمیه آزاد




 




 
 
 
محمد تقی سلطانیان
 
محمد تقی سلطانیان


 
 
رتبه ۸


 
 

کرمان



 
 

سهمیه آزاد




 




 
 
 
سید حسین علوی
 
سید حسین علوی


 
 
رتبه ۸


 
 

خوزستان



 
 

سهمیه آزاد




 




 
 
 
زهرا باقری الموتی
 
زهرا باقری الموتی


 
 
رتبه ۸


 
 

قزوین



 
 

سهمیه آزاد




 




 
 
 
ژیلا خالقی
 
ژیلا خالقی


 
 
رتبه ۸


 
 

زنجان



 
 

سهمیه آزاد




 




 
 
 
حسین کشکولی
 
حسین کشکولی


 
 
رتبه ۸


 
 

فارس



 
 

ایثارگران




 




 
 
 
بهمن دهقان
 
بهمن دهقان


 
 
رتبه ۸


 
 

بوشهر



 
 

ایثارگران




 









 
رتبه ( ۹ )


 
 
 
مهربان بلوریان
 
مهربان بلوریان


 
 
رتبه ۹


 
 

اردبیل



 
 

سهمیه آزاد




 




 
 
 
حمید رهنما زاده
 
حمید رهنما زاده


 
 
رتبه ۹


 
 

قزوین



 
 

سهمیه آزاد




 




 
 
 
عباس رجب بلوکات
 
عباس رجب بلوکات


 
 
رتبه ۹


 
 

مرکز



 
 

ایثارگران




 









 
رتبه ( ۱۰ )


 
 
 
نفیسه قریه
 
نفیسه قریه


 
 
رتبه ۱۰


 
 

فارس



 
 

سهمیه آزاد




 




 
 
 
الهام خراسانی
 
الهام خراسانی


 
 
رتبه ۱۰


 
 

اصفهان



 
 

سهمیه آزاد




 




 
 
 
زهره شامی
 
زهره شامی


 
 
رتبه ۱۰


 
 

قزوین



 
 

سهمیه آزاد




 




 
 
 
معصومه مقیمی
 
معصومه مقیمی


 
 
رتبه ۱۰


 
 

کرمانشاه



 
 

سهمیه آزاد




 




 
 
 
احمد جلیل طهماسبی
 
احمد جلیل طهماسبی


 
 
رتبه ۱۰


 
 

چهارمهال و بختیاری



 
 

سهمیه آزاد




 







فهرست پذیرفته شدگان موسسه در آزمون وکالت ۱۳۹۵(این فهرست در حال تکمیل است )