مهلت ثبت‌نام آزمون کارشناسی ارشد پیش‌تر به پایان رسیده اما از ۲۸ بهمن مهلت جدیدی به متقاضیان داده می‌شود

صفحه اصلی مهلت ثبت‌نام آزمون کارشناسی ارشد پیش‌تر به پایان رسیده اما از ۲۸ بهمن مهلت جدیدی به متقاضیان داده می‌شود

مشاور عالی سازمان سنجش گفت: داوطلبان و متقاضیان آزمون کارشناسی ارشد ۹۸ می توانند از فرصت مجدد ثبت نام در روزهای ۲۸ بهمن تا اول اسفندماه ۹۷ استفاده کنند.

به گزارش مهر، حسین توکلی با اعلام این خبر افزود: مرحله اول ثبت‌نام در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۸ برای پذیرش دانشجو در دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی دولتی و غیردولتی از جمله دانشگاه آزاد اسلامی و بیست و چهارمین المپیاد علمی دانشجویی کشور از روز جمعه ۱۶ آذر آغاز شده است و ساعت ۲۴ امروز یکشنبه ۲۵ آذر پایان می‌پذیرد.

وی افزود: به منظور ایجاد تسهیلات لازم برای آن دسته از داوطلبانی که در روزهای ۱۶ تا ۲۵ آذر ۹۷ در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۸ ثبت‌نام کردند، تربیتی اتحاذ شده است که اطلاعات ثبت‌نامی متقاضیان از ۲۸ بهمن ۹۷ بر روی سایت سازمان سنجش قرار داده شود.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور یادآور شد: داوطلبان می‌توانند با مطالعه اطلاعیه‌های منتشره سازمان سنجش، از ۲۸ بهمن تا چهارشنبه اول اسفند ۹۷ نسبت به مشاهده و کنترل اطلاعات ثبت‌نامی خود اقدام کنند و در صورت نیاز آن را ویرایش کنند.

وی یادآور شد: همچنین به منظور همراهی و ارائه تسهیلات برای آن دسته از داوطلبانی که در مهلت مقرر موفق به ثبت‌نام نشدند، ترتیبی اتخاذ شده است که این داوطلبان می‌توانند در روزهای ۲۸ بهمن تا چهارشنبه اول اسفند ۹۷ با مراجعه به سایت سازمان سنجش و خرید کارت اعتباری ثبت‌نام نسبت به ثبت‌نام در آزمون کارشناسی ارشد ۹۸ اقدام کنند.

توکلی افزود: تا ساعت ۱۲:۳۰ امروز ۲۵ آذر ۹۷ تعداد ۳۱۳ هزار و ۹۸۶ نفر در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۸ ثبت‌نام کرده‌اند.

نظرات کاربران

۳۱ مرداد ۱۳۹۸
تعداد 86بازدید

کلیه حقوق مادی و معنوی قالب و مطالب متعلق به موسسه طرح نوین می باشد .