جزییات دریافت و رفع نقص کارت شرکت در مرحله تشریحی آزمون قضاوت 99

کارت شرکت در مرحله تشریحی آزمون قضاوت 99 روز سه شنبه 28 بهمن منتشر می‌شود و آزمون روز جمعه 1 اسفند در شهر تهران برگزار خواهد شد. این آزمون قرار بود روز 21 آذر برگزار شود اما در پی شیوع گسترده بیماری کرونا به اسفندماه موکول شد.

اطلاعیه معاونت منابع انسانی قوه قضائیه درباره جزییات انتشار و رفع نقص کارت شرکت در مرحله تشریحی آزمون قضاوت 99

ضمن آرزوی موفقیت برای متقاضیان شرکت در آزمون تشریحی (مرحله دوم)  آزمون جذب عمومی تصدی منصب قضا در سال 1399 ، نظر شما را به موارد ذیل در رابطه با پرینت کارت و برگزاری آزمون جلب می نماید:

الف‌ – نحوه‌ و زمان پرینت کارت شرکت در آزمون 

کارت و برگ راهنمای شرکت در آزمون از روز سه شنبه مورخ 99/11/28 بر روی درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت. متقاضیان‌ شرکت‌ در آزمون‌، برای شرکت در جلسه امتحان باید در تاریخ تعیین شده به شرح فوق به درگاه اطلاع رسانی مذکور مراجعه و با وارد نمودن اطلاعات شناسنامه‌ای (نام، نام‌خانوادگی، شماره ملی، سال تولد و …) و یا اطلاعات ثبت‌نامی (شماره پرونده و کد رهگیری و …) از کارت شرکت در آزمون خود یک نسخه پرینت تهیه و براساس آدرس و زمان تعیین شده بر روی کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه نمایند. برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و هم چنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار و ارائه آن الزامی است. ضمناً لازم است مندرجات برگ راهنمای شرکت در آزمون به دقت مطالعه گردد.

ب‌ – درخصوص مندرجات کارت شرکت در آزمون چنانچه مغایرتی مشاهده شد، متقاضیان لازم است به شرح زیر اقدام نمایند:

با توجه به اطلاعات مندرج بر روی کارت شرکت در آزمون، چنانچه متقاضیان مغایرتی در اطلاعات کارت شرکت در آزمون مشاهده نمودند، لازم است برای اصلاح مورد یا موارد مذکور در روز پنجشنبه مورخ 99/11/30 از ساعت 8:30 الی12:00 و 14:00 الی17:00 با شماره تلفن  36182160 – 026 (واحد رفع نقص کارت در سازمان سنجش آموزش کشور) تماس حاصل فرمایند.

ضمناً آزمون مذکور صبح روز جمعه مورخ 1/12/99 منحصراً در شهر تهران برگزار می‌شود.