عیسی امینی: کاهش ظرفیت در آزمون وکالت ۹۵ «بی‌تدبیری» بود

 عیسی امینی: کاهش ظرفیت در آزمون وکالت ۹۵ «بی‌تدبیری» بود

🔸 رئیس کانون وکلای دادگستری مرکز یک بار دیگر با اعتراض به تصمیم قوه قضاییه برای برگزاری آزمون و صدور پروانه وکالت، برخی از مشکلات این روزهای کانون‌های وکلا را ناشی از بی‌تدبیری خود کانون‌ها دانست.

🔸عیسی امینی در نشست «مسئولیت اجتماعی کانون وکلا در بوته استقلال» گفت:

▪️گاهی خودمان به خطا رفته‌ایم. نهاد مدنی همیشه در معرض هجمه‌هایی بوده و این اصل است. گاهی خودمان بی‌تدبیری کرده‌ایم و می‌دانیم که ظرفیت امر حساسی است و ناگهان ظرفیت نهاد وکالت و جذب کارآموز را از حدود ۱۱۰۰ نفر به ۶۰۰ نفر رساندیم که باعث ایجاد کمپینی شد که موج‌سواران بر آن سوار شدند تا نهاد مدنی را بکوبند و این اشتباه بود.

▪️ در طول انتخابات ریاست‌جمهوری چرا فکر نمی‌کنیم که نامزدها بعدا به ما حمله می‌کنند و نتیجه این شد که در هیات مقررات‌زدایی وزیر اقتصاد به نایب‌رئیس ما می‌گوید بیرون برو!

▪️ لایحه جامعی وجود داشت و اصلاح شد اما لحظه آخر دو نماینده ما خبر نداشتند که این لایحه اصلاح و بایگانی شده است و ما را موظف کردند که ظرف ۶ ماه لایحه اصلاحی داشته باشیم.

▪️ لایحه ندادیم و عده‌ای موج‌سوار طرحی را در مجلس گذاشتند و پوپولیسم وحشتناکی برای آن صورت گرفت. بعضی از امضاکنندگان کسانی هستند که قرار بود امیدواری و اصلاحات را به ما بدهند اما بانیان اصلی امضاکنندگان طرح می‌شوند.

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها