برگزاری نوبت صبح آزمون ارشد/امکان دریافت کارت ورود به جلسه تا ساعت ۲۴

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت:صبح امروز، چهارشنبه ۱۵ بهمن‌ماه، آزمون ورودی کارشناسی ارشد ناپیوسته ۹۴ داوطلبان هفت کدرشته از ۱۳۶ کدرشته امتحانی و با شرکت ۱۵۹ هزار و ۲۱۳ داوطلب که ۷۳هزار و ۴۸۹ نفر آن‌ها زن و ۸۵هزار و ۷۲۴ نفر مرد هستند برگزار شد.

حسین توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، افزود: در عصر امروز آزمون داوطلبان ۹ کدرشته امتحانی با حضور ۱۴۸هزار و ۲۰۵ داوطلب که ۵۵هزار و ۲۱۰ نفر آن‌ها زن و ۹۲ هزار و ۹۹۵ نفر آن‌ها مرد هستند برگزار خواهد شد.

وی درمورد ساعت برگزاری آزمون توضیح داد: فرآیند آزمون‌های نوبت صبح راس ساعت ۸ و آزمون‌های عصر راس ساعت ۱۴:۳۰ آغاز خواهد شد. درهای حوزه امتحانی ساعت ۷:۳۰ آزمون نوبت صبح و ساعت ۱۴ آزمون نوبت عصر بسته خواهد شد.لذا بعد از بسته شدن درها از ورود داوطلبان ممانعت می‌شود.

امکان دریافت کارت ورود به جلسه تا ساعت ۲۴ امشب

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در ادامه به دریافت کارت ورود به جلسه اشاره کرد و گفت: به منظور فراهم آوردن تسهیلات بیشتر برای داوطلبانی که در روزهای پنجشنبه ۱۶ و جمعه ۱۷ بهمن ماه در آزمون شرکنت می‌کنند و تا کنون برای دریافت کارت ورود به جلسه اقدام نکرده اند، ترتیبی اتخاذ شده که بتوانند تا ساعت ۲۴ امروز به سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org مراجعه و کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنند.

توکلی در پایان درمورد ادامه فرآیند برگزاری آزمون توضیح داد: در روز دوم برگزاری آزمون کارشناسی ارشد، آزمون داوطلبان ۶۶ کدرشته امتحانی با شرکت ۱۵۸هزار و ۷۳۹ داوطلب صبح فردا و آزمون داوطلبان ۵کدرشته امتحانی با شرکت ۱۴۰ هزار و ۵۵۴ داوطلب فردا عصر برگزار می‌شود.