تصویر ثابت

نفرات برتر
۹۵ دوشنبه ۰۶ دی

تراکتورسازی با پیروزی با ارزش مقابل نفت تهران جایگاه خود را در رده دوم جدول لیگ تضمین کرد. آنها با ۳۰ امتیاز یکی از خطرناک ترین نایب قهرمان های تاریخ لیگ برتر به شمار می آیند.
برای تراکتورسازی در این بازی ابتدا مهدی شریفی در دقیقه ۶۳ دروازه نفت را باز کرد و محمد نوری روی اشتباه ایمان مبعلی در دقیقه ۷۲ بازی را ۲ ـ ۰ کرد. نفت در این مسابقه یک پنالتی را توسط محمد قاضی از دست داد.

شرح بازی:
در یکی از مهمترین دیدارهای هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال تیم‌های نفت تهران و تراکتورسازی تبریز از ساعت ۱۵ امروز یکشنبه در ورزشگاه تختی تهران به مصاف هم رفتند که در پایان شاگردان قلعه‌نویی با دو گل میزبان خود را شکست داده و با پیروزی شیرین به استقبال تعطیلات نیم فصل رفتند.
در این مسابقه تراکتورسازان در نیمه اول با وجود بازی برتر نسبت به حریف خود نتوانستند از موقعیت‌های خود بهره ببرند و در پایان این نیمه با تساوی بدون گل به رختکن رفتند اما در نیمه دوم سرخ‌پوشان تبریز به شدت حملات خود افزوده و دو بار دروازه حریف را باز کردند تا در نهایت این دیدار را با برتری ۲ بر صفر پشت سر بگذارند.
ابتدا مهدی شریفی در دقیقه ۶۱ ارسال محمد ایرانپوریان را در نزدیکی شش قدم دروازه نفت با ضربه سر دیدنی خود به گل تبدیل کرد تا تراکتورسازی یک بر صفر پیش بیافتد و در ادامه این محمد نوری بود که در دقیقه ۷۲ با فرار دیدنی خود پشت مدافعان نفت صاحب توپ شده و در یک موقعیت تک به تک دروازه فراهانی را برای دومین بار فرو ریخت.
البته نفتی‌ها در دقیقه ۸۳ بازی می‌توانستند یکی از گل‌های خورده را از روی نقطه پنالتی جبران کنند ولی ضربه محمد قاضی را محمدرضا اخباری با واکنش دیدنی خود به زیبایی مهار کرد و بدین ترتیب یاران دایی از بازگشت به بازی ناکام ماندند.

 به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.9 + 5 ؟