تصویر ثابت

نفرات برتر
۹۵ یکشنبه ۲۱ آذر

۱-داوطلبان محترم می بایستی بابررسی دقیق و لحاظ رتبه آزمون و ظرفیت پذیرش شهرها ، محلهای مورد نظر را به ترتیب الویت پیشنهاد نمایند.

۲-انتخاب محل اشتغال (محل کارآموزی نیز محل اشتغال خواهد بود) از بین شهرهای پیشنهادی توسط داوطلب ، با لحاظ رتبه داوطلب و ظرفیت پذیرش شهرها ، به عهده کانون وکلای دادگستری مرکز است.

۳-پس از تعیین محل اشتغال به ترتیب فوق، تغییر محل امکانپذیر نیست. بررسی تقاضای انتقال محل کارآموزی طبق آئین نامه نقل و انتقال وکلا و کارآموزان با لحاظ اصلاحیه مهر ۱۳۹۴ و پس از صدور پروانه کارآموزی خواهد بود.

۴-در صورتی که داوطلب ، واجد شرایط قانونی نباشد، پیشنهاد شهرهای مورد نظر و انتخاب آن از سوی کانون وکلای دادگستری مرکز برای داوطلب حقی ایجاد نمی کند.

۵-زمان تعیین محل اشتغال به صورت اینترنتی از تاریخ ۲۱/۹/۹۵لغایت ۲۴/۹/۹۵می باشد.

***برای انتخاب شهر اینجا کلیک نمائید .

جهت ورود به برنامه:

در کادر کد ملی شماره کد ملی خود را به صورت کامل به همراه صفر قبل از عدد وارد کنید .   (به طور مثال : ۰۰۱۲۳۴۵۶۷۸)

در کادر شماره شناسنامه ، در صورتی که با کد ملی شما برابر است بدون صفر قبل از عدد وارد کنید.  (به طور مثال : ۱۲۳۴۵۶۷۸)

 با زدن دکمه ورود، پنجره ای باز می شود که باید کد امنیتی (که به شماره تلفن همراه اعلامی شما به هنگام ثبت نام ، ارسال می شود) را وارد نمایید و تائید کنید تا پس از احراز هویت، اجازه ورود به برنامه به شما داده شود.

۶-نتیجه انتخاب نهایی شهر محل اشتغال ، متعاقباً از طریق پیامک به اطلاع داوطلبان محترم خواهد رسیدلذا از مراجعه و تماس تلفنی خودداری نمائید.

۷-جدول ظرفیت شهرهای باقیمانده برای تعین محل اشتغال به شرح زیر می باشد.به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.5 - 9 ؟