تصویر ثابت

نفرات برتر
۹۵ پنج شنبه ۱۸ آذر

رئیس اتحادیه سراسری کانون‌های وکلای دادگستری ایران (اسکودا)، گفت: اگر داوطلبان آزمون وکالت ۹۵ شکایتی نسبت به سئوالات این آزمون دارند آن را کتباً به اتحادیه اعلام کنند.

بهمن کشاورز در گفت‌وگو با ایسنا، درباره اعلام نتایج آزمون وکالت سال ۹۵، گفت: ان‌شاءالله نتایج آزمون به زودی اعلام می‌شود. سعی ما بر این است که ۵ دی‌ماه نتایج آزمون وکالت را اعلام کنیم.

وی خاطرنشان کرد: اگر کسی راجع به ماهیت سئوالات آزمون وکالت شکایتی دارد آن را کتباً به اتحادیه اعلام کند.

کشاورز درباره اعلام کلید سوالات آزمون وکالت نیز گفت: ان‌شاءالله به موقع کلید سئوالات هم اعلام خواهد شد.

به گزارش ایسنا، آزمون وکالت سال ۹۵ صبح روز جمعه پنجم آذرماه همزمان در ۲۴ شهرستان برگزار شد.به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.9 + 1 ؟

  • داوطلب درتاریخ ۱۳۹۵/۰۹/۱۸

    آقای فرجی محترم سلام لطفا شما که با افراد مرتبط با کانون ممکنه در تماس باشید به اونها بگید که تا کلید رو ندن چگونه اعتراض کنیم به تفاوت کلید موسسات که نمیتونیم اعتراض کنیم نکنه اول سوال طرح کردن بعد الان دارن دنبال جواب می گردن و اصلا سازمان سنجش داره الان از رو چی صحیح میکنه در ثانی اگه یه سر به بخش نظرات سایت های اطلاع رسانی حقوقی بزنن به راحتی از نظرات کاربران متوجه اوضاع اسف بار و سرد برخی حوزه ها و ابهامات برخی سوالات می شوند که حتی یکیشون در آیین دادرسی کیفری مشکل ویرایشی و جابه جایی موثر در گزینه ها داشت آیا با با توجه به سیل عظیم فارغ التحصیلان حقوق و بیکاری این قشر و ظرفیت محدود و حساسیت این آزمون آیا واقعا برای یک نهادی همچون اسکودا واقعا انقدر سخته که یه آزمون با شرایط استاندارد و بدون حاشیه و کمی دقت در نوع سوالات و حوزه ها برگزار کنه؟؟؟؟ واقعا با این شرایط اگر نظارت دولتی وارد بشه گویا بهتره چون انگار خیلی مستقل عمل کردن هم مسایل خودش رو داره….