تصویر ثابت

نفرات برتر
۹۵ پنج شنبه ۰۴ آذر

به گزارش گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان، حجت الاسلام محمد مجتهدزاده با اشاره به ابراز رضایت مقام معظم رهبری از حضور قضات در یگان ها برای آموزش نیروهای مسلح گفت: در سال اقدام و عمل، با اهتمام همه جانبه برای پیشگیری از جرایم به خصوص فرار از خدمت تلاش کنیم.

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان مازندران در این جلسه تأکید کرد: از هیچ تلاشی برای خوشایندسازی محیط خدمت سربازی دریغ نکنیم.

در ادامه این جلسه، فرمانده پادگان المهدی سپاه بابل، جابه جایی سربازان به صورت دوره ای در این پادگان و ایجاد تنوع و انگیزه خدمتی را از جمله اقداماتی دانست که این یگان در جهت خوشایندسازی خدمت سربازان انجام داده است.

سرهنگ احمد آرائیان افزود: مشاوره و ملاقات چهره به چهره با شخص فرمانده و استفاده کارکنان وظیفه متناسب با میزان تحصیلات و تجربه، حفظ حرمت و شخصیت سرباز، کمک به سربازان بی بضاعت از دیگر اقدامات این پادگان جهت جلوگیری از افزایش فرار از خدمت است.
سرهنگ نعمت الله آزادی، جانشین دریابانی استان مازندران یکی از علل اصلی فرار از خدمت را اعتیاد برشمرد و گفت: در یگان دریابانی، سربازان معتاد سریعاً جهت درمان به مراکز ترک اعتیاد معرفی خواهند شد و از پشتیبانی لازم ما هم برخوردار می شوند.به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.5 + 4 ؟