تصویر ثابت

نفرات برتر
۹۵ پنج شنبه ۰۴ آذر

به گزارش خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان به نقل از روابط عمومی دادگستری استان اصفهان، معاون قضایی و رئیس شوراهای حل اختلاف دادگستری استان اصفهان  دربازدید از مجتمع های شهدای مدافع حرم و اجرای احکام گفت: اهتمام هرچه بیشتر در برقراری صلح و سازش میان اصحاب دعاوی لازمه کار در شوراهای حل اختلاف است.

وی در دیدارهای جداگانه با کارکنان این دو مجتمع بر اهتمام هر چه بیشتر در اصلاح ذات البین در پرونده ها تأکید و خاطرنشان کرد: فلسفه اصلی تشکیل شوراهای حل اختلاف برقراری صلح و آشتی میان اصحاب دعاوی در پرونده های متشکله است و ضروریست نیروهای پرتلاش شوراهای حل اختلاف بیش از پیش بر تحقق این مهم و تقویت آن گام بردارند.

رستگاری در پایان خلق و خوی خوش و رفتار مناسب مطابق با موازین شرعی و اسلامی در برخورد با مراجعان را از خصوصیات مهم اعضای شوراهای حل اختلاف دانست و گفت: اعضای شوراهای حل اختلاف استان با خلوص نیت و تلاش صادقانه در جامه عمل پوشاندن به منویات و انتظارات مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) از قوه قضاییه تلاش می کنند.

گفتنی است در پایان این بازدیدها دستوراتی در راستای رفع برخی کاستیها و بهبود هر چه بیشتر روند کار صادر شد.به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.1 - 7 ؟