تصویر ثابت

نفرات برتر
آخرين بروزرساني :۶ آذر ۹۵ ساعت ۰۸:۴۸
۹۵ پنج شنبه ۰۴ آذر

دریافت نسخه ی PDF این صفحه

به نام خدا

اولین پانسیون مطالعاتی حقوقی در ایران

موسسه فرهنگی طرح نوین اندیشه با همکاری دانشگاه آزاد اسلامی طرح ((پانسیون مطالعاتی حقوقی)) ویژه آزمون وکالت  ۹۶ را اجرا می نماید.

اول)محتوای طرح

کلیه شرکت کنندگان در طرح ((پانسیون مطالعاتی حقوقی)) از خدمات ذیل برخوردار خواهند شد :

۱-قرائت خانه (فضای مطالعاتی)

جهت حفظ نظم و انضباط مطالعاتی ونظارت مستمر و دقیق بر عملکرد داوطلبان، کلیه اعضاء برنامه ی مطالعاتی خود را در قرائت خانه ی ویژه اجرا می نمایند. ساعت کار قرائت خانه از ۸ لغایت ۲۰ می باشد.

۲-برنامه ریزی مطالعاتی

برای هر  روز، برنامه ی درسی ویژه ای تعریف شده است که از لحظه ی ورود در قرائت خانه به اعضاء تقدیم خواهد شد. این برنامه ریزی تا روز آزمون وکالت ۹۶،ادامه خواهد داشت.

۳- منابع مطالعاتی

جهت اجرای هماهنگ و منسجم برنامه و ارتقاء کیفیت علمی داوطلبان ، منابع مطالعاتی توسط موسسه تهیه و تقدیم خواهد شد. لازم به ذکر است حدود یک میلیون تومان کتاب و جزوه ی درسی از محصولات موسسه به اعضای محترم طرح تقدیم خواهد شد.

۴- مجموعه فیلم های آموزشی

جهت آموزش نکات مهم و کلیدی دروس آزمون وکالت، حدود ۳۵۰ساعت فیلم و کارگاه آموزشی در قالب فلش مموری آماده و به اعضای محترم طرح تقدیم می گردد.

۵- جلسات رفع اشکال

به منظور تقویت علمی و رفع نقاط ضعف و اشکالات درسی ، به صورت مستمر جلسات رفع اشکال با حضور اساتید و همکاران موسسه برگزار خواهد شد.

۶- جلسات مشاوره فردی

علاوه بر جلسات رفع اشکال گروهی، به صورت ماهیانه جلسات مشاوره فردی توسط همکاران مجرب موسسه خواهیم داشت.

۷-جلسات روانشناسی موفقیت

به منظور تقویت قوای روحی و افزایش اعتماد به نفس ، جلسات روانشناسی موفقیت توسط کارشناسان حرفه ای به صورت ماهیانه برگزار خواهد شد.

۸- ۳۰مرحله آزمون آزمایشی (کار)

برای تمرین تست زنی و یادگیری و مرور نکات موجود در سوالات تالیفی ، ۳۰مرحله آزمون آزمایشی به داوطلبان تقدیم می گردد تا در زمانهای اعلام شده از سوی موسسه اقدام به تست زنی نمایند.

۹- ۲۵مرحله آزمون آزمایشی (حضوری)

به منظور بررسی کیفیت علمی داوطلبان، ۲۵مرحله آزمون آزمایشی (طبقه بندی-جامع)طبق برنامه برگزارخواهدشد تا به تدریج نقاط ضعف اعضاء ، شناسایی و مرتفع گردد.

۱۰- کارگاههای آموزشی تثبیت و تسلط دکتر محمد مهدی توکلی

کارگاههای آموزشی تثبیت و تسلط دروس حقوق مدنی ، حقوق تجارت و آیین دادرسی مدنی (مجموعا ۹۰ساعت) توسط آقای دکتر محمد مهدی توکلی در مرداد و شهریور ۹۶برگزار خواهد شد.اعضای طرح با شرکت در این کارگاهها ، ضمن مرور نکات مهم و کلیدی دروس مذکور، روش های تست زنی و گزینه یابی سریع و آسان را نیز آموزش خواهند دید.

۱۱- ۱۸۴ ساعت کارگاه مجازی

در ماههای مهر و آبان ۱۸۴ساعت کارگاه جمع بندی نکات مهم و کلیدی در پروفایل داوطلبی اعضاء قرار خواهد گرفت. با تسلط بر محتوای این کارگاهها،مهارت و توانایی داوطلبان در پاسخگویی به سوالات افزایش خواهد یافت.

۱۲- ۵ مرحله آزمون آزمایشی

برای  ارزیابی عملکرد مطالعاتی داوطلبان ، ۵مرحله آزمون آزمایشی در زمان های مشخص و طبق اعلام برنامه ی قبلی برگزار خواهد شد.

۱۳- ۹۰۰تست روزانه

علاوه بر برگزاری آزمون های آزمایشی و جامع ، روزانه ۵ تست ارزیابی برای اعضای محترم طرح تقدیم خواهد شد تا توانایی مطالعاتی خود رابه صورت مستمر مورد سنجش قرار بدهند.

۱۴-پروفایل داوطلبی

جهت ارائه برخی خدمات مجازی ، برای هر داوطلب یک پروفایل شخصی طراحی می گردد تا ارتباط مجازی با وی از این طریق برقرار گردد.

۱۵- انتخاب کانون وکلای مطلوب

درمهر ماه ۹۶و همزمان با ثبت نام آزمون، جلسه ی مشاوره ی فردی برای انتخاب کانون وکلای مطلوب برگزار خواهد شد.

۱۶- فعالیت های فرهنگی هنری

به منظور حفظ انگیزه و تقویت روحیه داوطلبان در مسیر مطالعاتی ، فعالیت های فرهنگی چون شرکت در همایش ها ، جشنواره های فرهنگی، سینما، تئاتر و… پیش بینی شده است که با هماهنگی قبلی اجرا خواهد شد.

دوم) زمان اجرای طرح

طرح ((پانسیون مطالعاتی حقوقی)) از بهمن۹۵ آغاز و تا روز آزمون وکالت۹۶(حدود ۱۰ماه) ادامه خواهد داشت.

سوم)شهریه طرح

مبلغ پنجاه میلیون ریال معادل پنج میلیون تومان که ۴۰درصد آن به صورت نقد و الباقی طی سه فقره چک (هرفقره یک میلیون تومان) دریافت خواهد شد.

توجه:با توجه به اینکه در آغاز طرح، مجموعه خدماتی چون منابع مطالعاتی ، فیلم های آموزشی ، ۳۰مرحله آزمون آزمایشی (کاردرمنزل) و… به اعضای محترم تقدیم می گردد، در صورت انصراف مبلغ دو میلیون تومان از شهریه کسر خواهد شد. به علاوه به ازای هرماه عضویت در طرح ، مبلغ سه میلیون ریال محاسبه و از شهریه پرداختی (علاوه بر مبلغ دو میلیون تومان) کسر خواهد شد.

چهارم) نحوه ی ثبت نام

کلیه علاقمندان می توانند از تاریخ ۱۰/۹/۹۵با همراه داشتن یک قطعه عکس ۴*۳،کپی شناسنامه،کپی کارت ملی و شهریه اعلامی  به نشانی ذیل مراجعه و اقدام به ثبت نام نمایند:

تهران : خیابان فلسطین ، پایین تر از بلوار کشاورز ، خیابان شهید حجت دوست ، پلاک ۲۹ ، تلفن : ۸-۸۸۹۸۶۲۷۷-۰۲۱

 

موفق باشید

                                                                                                                          موسسه طرح نوین اندیشه

 

 

 

 

 

 به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.3 - 8 ؟