تصویر ثابت

نفرات برتر
۹۵ دوشنبه ۰۱ آذر

به گزارش گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان به نقل از روابط عمومی دادگستری استان یزد، حجت الاسلام والمسلمین طالبی بازرس کل استان یزد در نشست شورای قضایی استان یزد گفت: مشی بازرسی استان ، پیشگیری از فساد و جلوگیری از تخلف بوده است و در این جهت اقدامات خوبی را انجام داده است .

وی با اشاره به اینکه پاره ای از تخلفات از سر ناآگاهی انجام می گیرد ، بیان کرد: تذکرات قانونی برای مدیران ارسال شده است و این کار از جمله کارهای مهمی بوده که انجام گرفته است .

این مقام مسئول یادآور شد: فضای استان بسیار خوب و صمیمی است و اکنون اکثر مدیران اگر در مواردی شک و شبهه ای راجع به مسائل حوزه خود و بیم تخلف از قانون را داشته باشند قبل از هر اقدامی از بازرسی مشاوره می گیرند تا ناخواسته گرفتار نشوند.

بازرس کل استان یزد ، وجود پاره ای از فساد ها را به علت فراهم بودن بستر فساد در دستگاه های اداری دانست و گفت: تا مادامی که بستر انجام فساد مهیا باشد برخورد با فساد جوابگو نیست .

وی تصریح کرد : باید به گونه ای ساز و کار در دستگاه ها چیده شود تا بستر انجام فساد فراهم نباشد و پس از آن مبارزه با فساد موفق تر عمل خواهد کرد.به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.1 - 5 ؟