تصویر ثابت

نفرات برتر
۹۵ دوشنبه ۰۱ آذر

به گزارش گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان به نقل از روابط عمومی دادگستری استان یزد، استاندار یزد در نشست شورای قضایی استان گفت: مجموعه قضایی استان در مقوله پیشگیری از وقوع جرم و مبارزه با فساد تلاش گسترده ای را انجام داده است.

وی افزود:  تلاش مجموعه قضایی استان در موضوعاتی چون مبارزه با فساد و پیشگیری از وقوع جرم شایسته و قابل تحسین است.

وی اضافه کرد: دستگاه قضا و دادگستری در استان یزد به دلیل وجود نیروهای متخصص، متعهد و معتقد ، هماهنگی و همکاری خوبی با دستگاه‌های اجرائی استان برقرار کرده است و برای رضایتمندی مردم گام برمی‌دارد.

استاندار یزد تصریح کرد : در استان یزد در بحث مبارزه با فساد، پیشگیری از جرم و مبارزه با قاچاق کالا و ارز اقدامات خوبی انجام شده است و حمایت دستگاه‌ قضائی استان را از سیاست‌های کلان کشور و سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی شاهد هستیم.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: کمیته حمایت قضایی از سرمایه گذاری در استان یزد یک اطمینان خاطری را در سرمایه گذاران ایجاد کرده است .

وی با اشاره به کمبود های دستگاه قضایی در استان خاطرنشان کرد : باید کمبود های دستگاه قضایی مرتفع تا محیطی با آرامش جهت رسیدگی به پرونده ها و احقاق حق برای قضات مهیا شود .

استاندار یزد اظهار کرد: تعامل و هماهنگی بسیار خوبی بین مجموعه قضایی و دستگاه های اجرایی در استان یزد حکمفرماست که همه در جهت خدمت به مردم تلاش می کنند .به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.10 + 7 ؟