تصویر ثابت

نفرات برتر
۹۵ یکشنبه ۲۳ آبان

خبر شهادت خبرنگار صداوسیما در حلب که عصر روز گذشته توسط رسانه‌های الکترونیکی اعلام شد، اغلب روزنامه‌های صبح امروز را به واکنش واداشت.

به گزارش ایسنا، محسن خزایی – خبرنگار شبکه خبر – روز گذشته در حلب سوریه با اصابت خمپاره به شهادت رسید. این خبرنگار برای پوشش اخبار جنگ به منطقه منیان در غرب حلب رفته بود و در این منطقه به درجه‌ رفیع شهادت نایل شد.

اغلب روزنامه‌های امروز، در صفحه سیاسی خود، به انتشار خبر شهادت این خبرنگار پرداخته‌اند و به خانواده این شهید بزرگوار و جامعه رسانه تسلیت گفته‌اند.

روزنامه «ایران» در ستون دیگه چه خبر خود با انتشار مطلبی با عنوان «شهادت خبرنگار صداوسیما در سوریه» به شهادت محسن خزایی اشاره کرده و آورده است: «محسن خزایی» خبرنگار خبرگزاری صدا وسیما روز گذشته در حلب سوریه به شهادت رسید. بر اثر اصابت یک گلوله خمپاره به جمع خبرنگارانی که برای پوشش اخبار جنگ به منطقه منیان در غرب حلب، رفته بودند، خبرنگار صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران به درجه رفیع شهادت نائل شد. گزارش‌های رسیده حاکی است، علاوه بر محسن خزایی، «تامر صندوق» فیلمبردار همراه وی نیز از ناحیه کتف زخمی شد. این گلوله خمپاره از سوی تروریست‌های حاضر در این منطقه پرتاب شده بود.

روزنامه  «ایران»، شهادت این خبرنگار صداوسیما را به جامعه رسانه‌ای کشور و خانواده آن شهید بزرگوار تسلیت گفته است.

روزنامه «وطن امروز» نیز مطلبی را با عنوان «شهادت محسن خزایی خبرنگار خبرگزاری صداوسیما در حلب» منتشر کرده و آورده است: محسن خزایی، خبرنگار اعزامی خبرگزاری صداوسیمای جمهوری اسلامی در سوریه به شهادت رسید. محسن خزایی عصر دیروز شنبه در منطقه عملیاتی حلب سوریه به شهادت رسید. شهید خزایی پیش از این فروردین سال ۹۲ در کمین تروریست‌ها در جاده فرودگاه بین‌المللی دمشق گرفتار شده و از ناحیه شکم مجروح شده بود. شجاعت این خبرنگار زاهدانی در تهیه گزارشات از خط مقدم نبرد علیه تروریسم در سوریه زبانزد بود. پیش از این نیز کلیپ‌های زیبایی از رجزخوانی‌های این خبرنگار انقلابی در میدان نبرد با داعش منتشر شده بود که مورد توجه قرار گرفته بود.

روزنامه «آرمان امروز» خبری را با تیتر «شهادت خبرنگار صداوسیما در حلب» منتشر کرده و درباره‌ی شهادت محسن خزایی، خبرنگار اعزامی خبرگزاری صداوسیمای ایران در منطقه عملیاتی حلب سوریه بر اثر اصابت ترکش ناشی از انفجار خمپاره به ناحیه سر خبر داده است.

روزنامه «جوان» نیز در صفحه نخست خود مطلبی را با عنوان «خبرنگار صداوسیما در سوریه به شهادت رسید» را منتشر کرده است.

روزنامه‌های «کیهان» و «اعتماد» نیز با انتشار مطالبی از شهادت محسن خزایی، خبرنگار صداوسیما در حلب خبر دادند.به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.5 + 4 ؟