تصویر ثابت

نفرات برتر
۹۵ پنج شنبه ۱۳ آبان

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، انقلاب اسلامی ایران را انقلابی فرهنگی دانست و گفت:‌ همه وامدار روح بلند و ملکوتی امام خمینی(ره) هستیم.

به گزارش خبرنگار فرهنگی ایرنا، سید رضا صالحی امیری بعد از ظهر چهارشنبه به همراه معاونان، مدیران مراکز و سازمانهای تابعه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور در مرقد مطهر امام خمینی(ره)، با نثار تاج گل و قرائت فاتحه به مقام شامخ امام راحل ادای احترام کردند.
وی سپس در جمع خبرنگاران افزود:‌ انقلاب اسلامی ایران مبتنی بر اندیشه و آرمان های بنیانگذار جمهوری اسلامی بوده و همه ارکان کشور از جمله اهالی فرهنگ، هنر و رسانه وامدار امام(ره) هستند.

** اهالی فرهنگ و هنر و رسانه ادامه دهنده راه امام(ره) هستند
عضو کابینه دولت یازدهم خاطرنشان کرد: امروز به حرم مطهر حضرت امام(ره) آمدیم دیم تا ضمن ادای احترام به مقام والای آن امام بزرگوار، در نخستین روز فعالیت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با ایشان عهد و پیمانی دوباره ببندیم تا گفتمان، راه، اندیشه، آرمانها، آموزه های ایشان را که امروز رهبر فرزانه انقلاب طلایه دار آن هستند، ادامه دهیم.

** قدردانی از روسای دو قوه و نمایندگان مجلس بخاطر حسن اعتماد
صالحی امیری همچنین از حسن اعتماد نمایندگان مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری برای حسن اعتمادش برای واگذاری تصدی این وزارتخانه و نیز علی لاریجانی ریاست مجلس شورای اسلامی تشکر و قدردانی کرد.

** تشکر از ابراز محبت اهالی فرهنگ، هنر و رسانه
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود ضمن عرض سلام به تمامی اهالی فرهنگ، هنر و رسانه از همگان بخاطر ابراز محبت چند روزه آنها نیز تشکر و قدردانی کرد.

** سید حسن خمینی: فرهنگ از اولویت های دولت یازدهم بوده است
در ادامه این مصاحبه تولیت آستان حضرت امام خمینی(ره) در پاسخ به خبرنگاری گفت: موضوع فرهنگ و اصحاب آن از اولویت های دولت یازدهم بوده که بدنبال آن رییس جمهوری محترم نیاز به تغییراتی در کابینه دید و در این راستا نیز اقدام کرد.

** صالحی امیری به حوزه های فرهنگی اشراف دارد
سیدحسن خمینی ابراز امیدواری کرد که سید رضا صالحی امیری وزیر جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی با توجه به عنایت به سابقه مدیریتی، ایمان به ارزش های متعالی حضرت امام(ره) و اشراف به حوزه های فرهنگی و اعتقاد به اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی در ادامه راه در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی موفق باشد.

** ابراز خرسندی یادگار امام(ره) از حضور اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه در مرقدمطهر
وی از حضور سید رضا صالحی امیری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در نخستین روز کاری خود در مرقد مطهر امام راحل و تجدید پیمان آنها با بنیانگذار جمهوری اسلامی تشکر و قدردانی کرد.
سید رضا صالحی امیری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به همراه معاونان، مدیران سازمانها و مراکز تابعه بعداز ظهر چهارشنبه با حضور در مرقد مطهر امام خمینی(ره) ضمن دیدار و گفت و گو با سید حسن خمینی با آرمانهای امام راحل تجدید میثاق کردند.
محمد خدادی مدیر عامل خبرگزاری جمهوری اسلامی(ایرنا)، حسین نوش آبادی سخنگو و معاون حقوقی و پارلمانی، حسین انتظامی معاون مطبوعاتی، علی مراد خانی معاون امور هنری، حجت الله ایوبی رئیس سازمان سینمایی، حجت الاسلام حشمتی معاون قرآن و عترت، علی اصغر کاراندیش معاون منابع انسانی، محمد زاده مشاور و مدیر کل مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، صالحی امیری را در این دیدار همراهی می کردند.به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.5 - 8 ؟