تصویر ثابت

نفرات برتر
۹۵ دوشنبه ۱۰ آبان

حسین توکلی در گفت وگو با خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان گفت: بر اساس برنامه زمانی پیش بینی شده، فهرست اسامی پذیرفته شدگان نهایی کد رشته محل های جدید و تکمیل ظرفیت برخی از کد رشته محل های دوره های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۵ امروز دوشنبه ۱۰ آبان به روی سایت سازمان سنجش قرار گرفت.

وی افزود: ۴۴هزار و ۲۸۳ داوطلب به عنوان پذیرفته شدگان نهایی کد رشته محل های جدید و تکمیل ظرفیت دوره های کارشناسی ارشد ناپیوسته ۹۵ معرفی شده اند.

مشاور عالی سازمان سنجش کشور با ارائه آماری از تعداد زنان و مردان پذیرفته شده در این مرحله از تکمیل ظرفیت اظهار کرد: از تعداد ۴۴هزار و ۲۸۳ داوطلب پذیرفته شده نهایی ۲۰هزار و ۷۸۴ نفر زن و ۲۳هزار و ۴۹۹ نفر مرد هستند.

توکلی ادامه داد: به این ترتیب ۴۶٫۹۳ درصد پذیرفته شدگان زن و ۵۳٫۷ درصد قبول شدگان مرد هستند.

وی با تاکید بر لزوم مراجعه پذیرفته شدگان نهایی کد رشته محل های جدید و تکمیل ظرفیت برخی از کد رشته محل های دوره های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۵ به پایگاه های اطلاع رسانی دانشگاه ها تصریح کرد: کلیه داوطلبان که اسامی آنها به عنوان پذیرفته شده نهایی اعلام شده است باید به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه ها و یا موسسات آموزش عالی محل قبولی خود مراجعه کرده و با به همراه داشتن مدارک مورد نیاز در زمان مقرر برای ثبت نام اقدام کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش تاکید کرد: در صورتی که دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی زمانی را برای مراجعه دانشجویان جدید اعلام نکرده باشند این افراد طی یکی از روزهای چهارشنبه ۱۲ آبان شنبه ۱۵ و یکشنبه ۱۶ آبان ماه می توانند به محل قبولی خود مراجعه و ثبت نام خود را قطعی کنند.

برای مشاهده  اسامی پذیرفته شدگان تکمیل  ظرفیت کارشناسی ارشد ناپیوسته کلیک کنید.به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.7 + 4 ؟