تصویر ثابت

نفرات برتر
۹۵ چهارشنبه ۰۵ آبان

در اولین دیدار هفته دهم سری A، میلان در خانه جنوا با نتیجه ۳-۰ شکست خورد.

به گزارش “ورزش سه”، شاگردان وینچنزو مونتلا که در دیدارهای اخیر نتایج خوبی گرفته بودند، در دیدار امشب برابر جنوا غافلگیر شدند در نهایت با سه گل نتیجه را به حریف واگذار کردند.

میلانی ها بازی را بهتر آغاز کردند و در دقایق ابتدای تیم برتر میدان بودند اما این جنوا بود که در دقیقه ۱۱ به گل رسید. ارسال توماس رینکون به پشت مدافعان میلان به نیکلا نینککوویچ رسید و او هم با ضربه سر کار را تمام کرد.

بعد از این گل بار دیگر میلانی ها ابتکار عمل را در دست گرفتند و تا پایان نیمه اول، چند موقعیت خوب روی دروازه حریف ایجاد کردند اما در نهایت در نیمه اول توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و این نیمه با برتری ۱-۰ جنوا به پایان رسید.

نیمه دوم را هم میلان بهتر آغاز کرد و از همان دقایق ابتدایی، به دنبال زدن گل تساوی بود اما اخراج گابریل پالوتا در دقیقه ۵۶، شرایط را برای روسونری دشوارتر کرد. تکل دوپای پالوتا روی ریگونی، کارت قرمز مستقیم را برای او به همراه داشت تا میلان ۱۰ نفره شود.

حتی بعد از این اتفاق نیز میلان تیم برتر میدان بود و موقعیت های بهتری روی دروازه حریف ایجاد کرد اما شب بد این تیم، با یک گل به خودی در دقیقه ۸۰ تکمیل شد. کوچکا در تلاش برای دفع ارسال خطرناک لازوویچ، به اشتباه دروازه خودی را باز کرد و حساب کار ۲-۰ شد.

در حالی که میلانی ها به دنبال جبران گل های خورده بودند، جنوا در دقیقه ۸۶ به گل سوم رسید. در دقیقه ۸۶ و روی پاس سباستین لاکسالت، پالوولتی بعد از پشت سر گذاشتن مدافع میلان، با یک ضربه دقیق دروازه دوناروما را باز کرد. در دقایق پایانی اتفاق خاصی رخ نداد و بازی نتیجه ۳-۰ به پایان رسید.

 به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.10 + 8 ؟