تصویر ثابت

نفرات برتر
۹۵ چهارشنبه ۰۵ آبان

به گزارش گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان، طباطبایی قائم مقام دادگستری و رئیس دادگاه های تجدید نظر استان خوزستان در مراسم اعطای احکام روسای جدید شعب ۱۵،۴و۱۹دادگاه های تجدید نظر خوزستان بر نقش مؤثر دادگاه‌های تجدید نظر تاکید کرد و گفت: نقش دادگاه‌های تجدیدنظر در نظارت بر احکام صادره از سوی دادگاههای بدوی بسیار مهم است و ما باید به جایی برسیم که دادگاه‌های تجدید نظر نقش راهبردی داشته و نظریات اصلاحی آنان منجر به بهبود کیفیت آرای بدوی شود.

وی افزود: در راستای جلب اعتماد مردم، دادگستری خوزستان تمام هم و غم خود را معطوف ارائه خدمت بهینه و مطلوب به مردم کرده تا بتواند در حد امکانات به مردم خدمت‌رسانی داشته باشد.

در ادامه زبیدی نیا معاون قضایی و رئیس شوراهای حل اختلاف خوزستان اظهار کرد:شورای حل اختلاف در ایجاد صلح و سازش بین طرفین دعاوی نقش مؤثری دارد و باید از ظرفیت شوراهای حل اختلاف در پرونده های دادگاه های تجدید نظر که قابلیت مصالحه دارند استفاده شود.

همچنین در پایان این مراسم چنانی ، امیری و بحرانی پور بعنوان روسای جدید شعب ۱۵،۴و۱۹دادگاه های تجدید نظر استان خوزستان معرفی شدند.به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.2 - 8 ؟