تصویر ثابت

نفرات برتر
۹۵ چهارشنبه ۰۵ آبان

لیورپول موفق شد در دیداری که لحظات پایانی آن با حساسیت دنبال شد در نهایت با نتیجه ۱-۲ بر تاتنهام غلبه کرده و راهی مرحله بعد شود.

به گزارش “ورزش سه”، دو تیم بدون بازیکنان اصلی خود و با ترکیبی از ذخیره ها به میدان آمده بودند. لیورپول بازی را بهتر آغاز کرد و در همان دقایق ابتدایی چند حمله را روی دروازه تاتنهام ترتیب داد که بی نتیجه ماند.

اما شاگردان کلوپ برای گلزنی خیلی صبر نکردند و در دقیقه ۹ به گل رسیدند. تریپر، بازیکن تاتنهام در نزدیکی محوطه جریمه تعادل خود را از دست داد و گروییچ با یک ضربه دروازه را تهدید کرد که این ضربه در میان راه به مدافع تاتنهام برخورد کرد و درون شش قدم در مقابل پای استوریچ قرار گرفت و او نیز با یک ضربه زیبا، گل اول مرسی سایدی ها را به ثمر رساند.

بعد از گل، باز هم لیورپول حملات خود را روی دروازه حریف ادامه داد و می توانست روی ضربه از راه دور استوارت به گل برسد که با عکس العمل زیبای سنگربان تاننهام، توپ به کرنر رفت. در دقیقه ۱۸ باز هم استوریچ در موقعیت گلزنی قرار گرفت اما نتوانست از موقعیت خود به نحو احسن استفاده کند.

در اواسط نیمه اول، بازی در اختیار شاگردان پوچتینو بود اما تاتنهام در ایجاد موقعیت ناتوان بود. در دقیقه ۳۴، حمله تاتنهام می توانست با ضربه یانسن تبدیل به گل شود که مینیوله مانع آن شد و نیممه اول علیرغم مالکیت توپ تاتنهام و موقعیت های خوب لیورپول، با همان تک گل استوریچ به پایان رسید.

نیمه دوم نیز با حملات لیورپول آغاز شد و در دقیقه ۵۴، همکاری اوریگی و استوریچ موقعیت خوبی را برای وینالدوم فراهم کرد اما این بازیکن نتوانست استفاده خوبی کند.

اما ۱۰ دقیقه بعد و در دقیقه ۶۴، استوریچ موفق شد روی همکاری زیبا با وینالدوم و با یک ضربه دقیق به گوشه دروازه، گل دوم لیورپول را به ثمر برساند تا این تیم با حاشیه امنیت بیشتری به بازی ادامه دهد.

در دقیقه ۷۵، لاملا  روی حرکتی زیبا در محوطه جریمه توسط لوکاس متوقف شد و داور برای تاتنهام اعلام یک ضربه پنالتی کرد. یانسن موفق شد پنالتی را تبدیل به گل کند و تاتنهام اختلاف را در فاصله ۱۵ دقیقه مانده به پایان برساند. در دقیقه ۸۶ هریسون می توانست بازی را به تساوی بکشاند که مینیوله مانع باز شدن دروازه لیورپول شد. در دقیقه ۹۳، ضربه وینکس از بالای دروازه مینیوله به بیرون رفت تا لیورپول در نهایت با همان برتری ۱-۲ به مرحله بعد صعود کند.

 به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.5 - 10 ؟