تصویر ثابت

نفرات برتر
۹۵ چهارشنبه ۲۸ مهر

تا ساعاتی دیگر هفته اول لیگ برتر والیبال آغاز خواهد شد و رییس فدراسیون و سازمان لیگ اعلام کرده بودند تیم های بدهکار حق حضور در مسابقات را نخواهند داشت، در حال حاضر نیمی از تیم های لیگ بدهکار هستند.

به گزارش “ورزش سه”، در مراسم قرعه کشی لیگ برتر والیبال محمد رضا داورزنی رییس فدراسیون و سعید درخشنده رییس سازمان لیگ اعلام کردند تیم هایی که بدهکاری مالی داشته باشند به هیج وجه حق حضور در مسابقات را نخواهند داشت و شرکت آنها منوط به در دست داشتن تسویه حساب مالی است.
اگر برگه تسویه حساب در دست آنها نباشد فدراسیون والیبال قرادادهای آنها را ثبت نخواهد کرد. تا ساعاتی مانده به شروع لیگ برتر والیبال نه تنها تیم های بدهکار همچنان پرونده های باز در کمیته انضباطی دارند بلکه ورودی ۸۰ ملیونی مسابقات را هم پرداخت نکرده اند. با این حال فدراسیون و مسولان سازمان لیگ با اینکه قاطعانه اعلام کرده بودند مقابل این موضوع خواهند ایستاد اما مدت هاست با پاسخ ندادن به تماس های تلفنی و هرگونه تماسی هنوز موضع خود را مشخص نکرده اند.
اینکه فدراسیون والیبال یک بار دیگر مماشات خواهد کرد یا اینکه لیگ والیبال امروز با بازی های کنسلی رو به رو شود. در هر صورت تهران میزبان مهمترین بازی های این هفته خواهد بود و در صورت برگزاری، قطعا رویارویی سعید معروف با همشهری های خود مهمترین نکته هفته است.
برنامه کامل هفته اول:
تهران – خانه والیبال، ساعت ۱۵ و ۳۰ دقیقه
پیکان تهران – شهرداری ارومیه

تهران – خانه والیبال، ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه
بانک سرمایه – شهرداری تبریز

اراک – سالن ثامنی، ساعت ۱۷
شهرداری اراک – سایپا تهران

آمل – سالن پیامبر اعظم (ص)، ساعت ۱۷
کاله مازندران – سازمان عمران شهرداری ساری

ورامین – سالن شهید گل عباسی، ساعت ۱۷
متین صالحین ورامین – پارسه تهران

اردکان – سالن آیت الله خاتمی، ساعت ۱۷
آرمان ورزشی اردکان – هاوش گنبد

 به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.6 + 5 ؟