تصویر ثابت

نفرات برتر
۹۵ چهارشنبه ۲۸ مهر

به گزارش خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان، «جعفر گل محمدی» رئیس کل دادگستری استان زنجان در مراسم تحلیف اعضای شعب شوراهای حل اختلاف شهرستان‎های زنجان، ایجرود و سلطانیه که با حضور معاون قضایی و رئیس شوراهای حل اختلاف استان ، خسروی معاون برنامه ریزی دادگستری و رئیس شورای حل اختلاف شهرستان زنجان برگزار شد ضمن تقدیر از زحمات و تلاشهای خالصانه اعضای شورای حل اختلاف گفت: در جامعه ما در برخی از صنوف و مشاغل از جمله جامعه پزشکی ، جامعه قضات ، وکلا و کارشناسان مراسم تحلیف انجام می شود و شوراهای حل اختلاف نیز از جمله  این مشاغل هستند که به جهت جایگاه بالا و اثر گذاردر تصمیم گیری و تصمیم سازی مراسم تحلیف انجام می دهند.

وی ادامه داد: انجام این مراسم به این دلیل است که ما با اموال، آبرو و جان مردم سرو کار داریم که تصمیمات ما موجب محروم کردن افراد از برخی آزادی‌های را به بدنبال دارد که بایستی این  شان و جایگاه حفظ شود.

رئیس شورای قضایی استان با بیان اینکه اولین تکلیف و وظیفه اعضای شورای حل اختلاف علم و آگاهی در خصوص نحوه رسیدگی و رعایت اصول و تشریفات شرعی و قانونی در تصمیمات است افزود: هدف از تشکیل شوراهای حل اختلاف سپردن حل و فصل قسمتی از مشکلات مردم به دست خود مردم است.

وی در ادامه ایجاد امنیت و آرامش برای مردم جامعه را کاری شایسته و با ارزش برشمرد و اظهار کرد: اهتمام به این امر مهم  هم نزد خداوند متعال ارج و قرب دارد و هم موجب آرامش مردم و ایجاد نظم در جامعه خواهد بود.

در پایان از اعضای شعب ۶ و ۱۵ زنجان و شعب یک (ماهنشان ، دندی ، گرماب) که آمار صلح و سازشان آنها بالاتر از میانگین کشوری بود تقدیر بعمل آمد.به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.9 + 1 ؟