تصویر ثابت

نفرات برتر
۹۵ یکشنبه ۲۵ مهر

به گزارش گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان ، رئیس دادگستری شهرستان جیرفت در بازدید از زندان این شهرستان اظهارکرد: سیاست دستگاه قضایی حبس زدایی و کاهش جمعیت زندان‌ها است.

وی افزود: زندان محلی برای شکنجه نیست بلکه محلی برای بازپروری افراد و برگشت آنها به آغوش جامعه است.

انجم اضافه کرد: همه بزرگان و مسولان کشور دغدغه کاهش جمعیت زندانها را دارند و و همگی می خواهند افراد حاضر در زندان با حرفه اموزی و آموزش های لازم به آغوش گرم خانواده و جامعه بازگردند.

این مقام قضائی تصریح کرد: قضات مجری قانون است و به قانون عمل می کنند تا جامعه ای سالم داشته باشیم .

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان جیرفت نیز گفت: به همکاران  قضایی توصیه شده است که به جزو در جرائم امنیتی  و جرائمی که زندانی شاکی خصوصی دارد حبس زدایی را مد نظر قرار دهند.

رستمی افزود: به مناسبت ماه محرم و شهادت سالار شهیدان ابا عبدالله  الحسین (ع) ۱۰ روز مرخصی به همه مددجویان به جز در  مواردی که قانون اجازه نمی دهد  جهت شرکت در هیات مذهبی و عزاداری اعطا شد.

رستمی افزود : پرونده شخصیت زندانیان بایستی هرچه زودتر تکمیل شود و به مراجع قضایی ارسال کنند تا تعیین تکلیف شوند .

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان جیرفت گفت: مددجویان پس از آزادی از زندان با پیگیری مسئولان زندان خصوصا واحد مددکاری به مرکز مراقبت بعد از خروج زندان جهت دریافت وام خوداشتغالی معرفی می شوند.

شایان ذکر است درپایان این دیدار کلیه قضات دادگستری و دادسرای شهرستان جیرفت به بررسی مشکلات زندانیان بصورت چهره به چهره پرداختند و دستورات لازم و مقتضی صادر کردند.به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.4 - 8 ؟