تصویر ثابت

نفرات برتر
۹۵ چهارشنبه ۱۴ مهر

به گزارش خبرنگار گروه حقوقی و قضایی میزان، رسول نامی در نخستین کارگاه آموزشی آسیب شناسی سوء مصرف مواد مخدر ویژه بزرگان و سران طوایف با اشاره به جدی بود معضل اعتیاد در استان سیستان و بلوچستان، اظهار کرد: امروزه اعتیاد جوانان به یک معضل در جامعه تبدیل شده و در این بین سران طوایف و بزرگان باید با استفاده از ظرفیت های خود از پیشروی این معضل در بین جوانان جلوگیری کنند.

نامی با اشاره به نقش مهم و اساسی بزرگان و سران طوایف در هدایت جوانان، ادامه داد: اطلاع رسانی علما و سران طوایف در خصوص زیان های مصرف مواد مخدر و همچین آگاه سازی خانواده نقش مهمی در پیشگیری از گسترش اعتیاد در جامعه دارد.

این مسئول خاطرنشان کرد: امر به معرف و نهی از منکر نیاز امروز جامعه و وظیفه همه مسلمانان است و در این بین افرادی که حرفشان در بین طایفه و خانواده خریدار دارد باید جوانان را از رفتن به سوی آسیب های اجتماعی از جمله اعتیاد باز دارند و راه درست را به آنها نشان دهند.

قائم مقام معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم استان سیستان و بلوچستان در پایان گفت: استفاده از ظرفیت سران طوایف و بزرگان نقش موثری در کاهش وقوع جرم ایفا می‎کند.

گفتنی است در این کارگاه سران طوایف به ارائه نظرات و راهکارهای خود در رابطه با پیشگیری از وقوع جرم و سوء مصرف مواد دربین جوانان پرداختند.به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.8 + 4 ؟