تصویر ثابت

نفرات برتر
۹۵ شنبه ۱۰ مهر

باشگاه العربی  اعلام کرد ملی پوش ایرانی خود به صورت رسمی از جمع آنها جدا شده و یک هافبک فلسطینی- شیلیایی به جای او در فهرست فصل جدید جای گرفته است.

به گزارش “ورزش سه”، اشکان دژاگه پس از دو فصل حضور در العربی جایی در فهرست سرمربی این تیم نداشت و باشگاه قطری به دلیل باقی ماندن دو سال از قرارداد هافبک ایرانی اصرار داشت هر طور شده رقم فسخ قرارداد او را پایین بیاورد و با خروج این بازیکن از فهرست فصل آینده جایی برای خرید جدیدشان پیدا کند.
طی روزهای اخیر شایعات زیادی مبنی بر جدایی و بازگشت دژاگه به العربی شنیده شد اما با توجه به اینکه فردا مهلت نقل و انتقالات لیگ ستارگان قطر به پایان می‌رسد این باشگاه باید فهرست بازیکنان خود را تا پایان امشب ارسال می‌کرد که به همین منظور گویا قرارداد ملی پوش ایرانی را به صورت یک طرفه فسخ و لوئیز آنتونیو خیمنز هافبک فصل گذشته النصر امارات که ابتدای فصل با او قرارداد بستند، کرده است.
خیمنز  سهمیه آسیایی محسوب می‌شود و بازیکن دو رگه شلیایی- فلسطینی است که از سال ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۵ در الاهلی بازی می‌کرد و فصل اخیر نیز در النصر عضویت داشت.

 

اینستاگرام رسمی سایت الکاس خبر جانشینی خیمنز به جای دژاگه را به صورت رسمی اعلام کرده است.
مصطفی بابال سال سنگالی، پائولینیو و واگنر ریبریو برزیلی سه بازیکن خارجی العربی هستند و خیمنز نیز سهمیه آسیایی آنها به حساب می‌آید.

 

 

 

 به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.1 - 8 ؟