تصویر ثابت

نفرات برتر
۹۵ پنج شنبه ۰۸ مهر

چهار بازیکن این روزها در صدر فهرست بهترین گل ساز های لیگ قرار دارند، بازیکنانی که ایمان مبعلی را به عنوان نفر اول خود می بینند و این روزها به دنبال این هستند تا با حفظ روند خوب خود همچنان صدرنشین باقی بمانند.

به گزارش “ورزش سه”، نفت تهران، صنعت نفت آبادان، سیاه جامگان و پرسپولیس تیم هایی هستند که تا پایان هفته هفتم بهترین گل سازهای لیگ شانزدهم را بین خود دارند.
با بررسی بهترین گل سازهای لیگ شانزدهم همراه “ورزش سه” باشید:
ایمان مبعلی ۴ پاس گل

 


مهندس فوتبال ایران که در این سال ها برای نفتی ها به میدان رفت در این فصل بهترین عملکرد سال های اخیر خود را داشته است، مبعلی که تا پایان بازی های هفته هفتم در گلزنی نیز آمار خوبی از خود به جاگذاشت در گل سازی و ارسال پاس گل به صورت ویژه عمل کرده و تاکنون ۴ بار با پاس های خود زمینه ساز گلزنی تیمش شد.

 
علی علیپور ۳ پاس گل

 


مهاجم پرسپولیسی ها که فصل پیش توانست در این تیم به همراه زوج خود در خط حمله بازی های خوبی را به نمایش بگذارد در لیگ شانزدهم نیز به تلاش خود برای تاثیرگذاری در این تیم ادامه داد و موفق شد عملکرد خوبی از خود به جا بگذارد، او با دو پاس گلی که در بازی برابر سپاهان به طارمی و عالیشاه داد توانست با سه پاس گل به یکی از گلسازهای لیگ تبدیل شود.

 
ایوب کلانتری ۳ پاس گل

 


هافبک مشهدی ها نیز در این فصل بازی های تاثیرگذاری برای تیمش به انجام رسانده است، کلانتری در بازی هایی که برای سیاه جامگان در لیگ شانزدهم به انجام رسانده است توانسته ۳ پاس گل برای همبازیان خود ارسال کند و تبدیل به یکی از گلسازهای برتر شود.

 
میلاد جهانی ۳ پاس گل

 


هافبک صنعت نفتی ها نیز یکی از بازیکنانی است که به دور از سر و صدا به بازی خوب خود ادامه می دهد، جهانی که پیش از این یک پاس گل از خود به جا گذاشته بود در بازی اخیر این تیم در برابر پدیده موفق شد دو پاس گل دیگر ارسال کند تا اکنون با ۳ پاس گل در صدر گلسازهای لیگ قرار بگیرد.

 

 

 به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.8 + 2 ؟