تصویر ثابت

نفرات برتر
۹۵ شنبه ۲۷ شهریور

صندلی‌های خالی بخش جنوبی ورزشگاه آزادی مهمترین نکته دربی ۸۳ است.

به گزارش “ورزش‌سه”، عدم حضور صددرصدی هواداران استقلال در جایگاه‌های پیش‌بینی شده در حالی است که پیش فروش بلیت‌های دربی به عنون تنها روش سازمان لیگ برای در اختیار گذاشتن بلیت برای هواداران پیش بینی شده است و امروز مکررا به طرفداران اعلام شد اگر کسی بلیت بازی را از طریق سامانه فوتبال تیکت خریداری نکرده، به ورزشگاه نیاید.
در عین حال سازمان لیگ در روزهای ابتدایی این هفته سامانه فروش بلیت را بست و اعلام کرد همه بلیت‌های دربی به فروش رفته است. حال سوال این است که چگونه ممکن است بیش از ۲۰هزار هوادار استقلال با وجود خرید بلیت به ورزشگاه مراجعه نکرده‌اند؟ اگر موضوع دلخوری از تیم و قهر بابت نتایج ضعیف آبی‌هاست، این مساله مربوط به طول هفته است و هواداران از آن مطلع بوده‌اند و امکان ندارد کسی در حین خرید بلیت آن را لحاظ کرده باشد. چه، از نظر عقلانی اگر کسی با تیم قهر باشد اقدام به خرید بلیت نمی‌کند.

 

 
با ادعای فروش همه بلیت‌ها در روز سه‌شنبه و عدم حضور طرفداران استقلال در ورزشگاه حالا سازمان لیگ باید پاسخگوی افکار عمومی باشد و اعلام کند که چگونه و در چه فرآیندی این اتفاق را برای مهمترین بازی سال فوتبال ایران رقم زده و چرا باید در دربی یک صندلی خالی هم موجود باشد.
ما در انتظار پاسخ سازمان لیگ هستیم.

 به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.1 - 6 ؟