تصویر ثابت

نفرات برتر
۹۵ چهارشنبه ۲۴ شهریور

روز ششم بازی‌های پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو با کسب یک مدال طلا و ۲ برنز برای کاروان ایران به پایان رسید.

به گزارش “ورزش سه” و به نقل از تسنیم، کاروان ورزشی ایران با کسب چهارمین مدال طلای خود توسط غلامرضا رحیمی در رشته تیراندازی با کمان تا رده پانزدهم جدول توزیع مدال پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو بالا آمد.

 

 

نتایج عملکرد ورزشکاران ایران در روز ششم بازی‌های پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو به شرح زیر است:

 

در ادامه مسابقات ششمین روز از بازی‌های پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو و در رقابت‌های وزنه‌برداری، سامان رضی در دسته ۹۷ کیلوگرم با ۱۰ وزنه‌بردار دیگر به رقابت پرداخت که با ثبت وزنه ۲۲۱ کیلوگرمی به عنوانی بهتر از چهارمی نرسید.

 

علی الفت‌نیا در ورزشگاه المپیک شهر ریو دو ژانیرو با پرش ۵ متر و ۵۲ سانتی‌متری در ماده T37 از صعود به جمع هشت ورزشکار پایانی باز ماند.

 

در رقابت‌های وزنه‌برداری، سیدحامد صلحی‌پور در دسته ۸۸ کیلوگرم با ۹ وزنه بردار دیگر به رقابت پرداخت که هر ۳ حرکتش خطا اعلام شد و از کسب مدال باز ماند.

 

در فینال ماده ۱۵۰۰ متر T20 پیمان نصیری با ثبت زمان ۳ دقیقه و ۵۶ ثانیه و ۲۴ صدم ثانیه به مدال برنز رسید. دونده ایران در پارالمپیک ۲۰۱۲ لندن با ثبت زمان ۳:۵۸٫۴۹ به مدال طلای رقابت‌ها رسیده بود.

 

تیم ملی فوتبال پنج نفره ایران در سومین بازی خود در مرحله گروهی پارالمپیک ۲۰۱۶ به مصاف تیم میزبان رفت و در شرایطی که برای صعود از گروه به یک امتیاز نیاز داشت با ارائه یک بازی منطقی به این خواسته خود رسید و برزیل را با تساوی بدون گل متوقف کرد.

 

در دیدار نهایی مسابقات تیراندازی با کمان انفرادی مردان و در بخش ریکرو، غلامرضا رحیمی به مصاف حریفی از تایلند رفت و موفق شد این کماندار را با نتیجه ۷ بر ۳ شکست بدهد و صاحب مدال طلا شود.

 

ابراهیم رنجبر, کماندار ریکرو کشورمان در دیدار رده‌بندی رقابت‌های تیراندازی باکمان پارالمپیک برابر کمانداری از برزیل قرار گرفت و با نتیجه ۷ بر یک پیروز شد و مدال برنز گرفت.

پرتابگر نیزه کشورمان موفق به کسب مدال در کلاس F46 بازی های پارالمپیک ریو نشد.

 

محمد فتحی‌گنجی در رقابت پرتاب نیزه کلاس F46 از ساعت ۱۸ به وقت محلی در ورزشگاه المپیک شهر ریو آغاز شد، در جدال با ۱۲ حریف خود به عنوانی بهتر از چهارمی دست پیدا نکرد.

 به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.6 + 2 ؟