تصویر ثابت

نفرات برتر
۹۵ سه شنبه ۲۳ شهریور

تهیه کننده برنامه تلویزیونی «رمز موفقیت»، تعامل بین نسل جوان و افراد باتجربه را برای دستیابی به جامعه ای بهتر و آبادتر ضروری دانست گفت، برنامه «رمز موفقیت» نیز بدنبال ایجاد این تعامل است.

به گزارش خبرنگار حوزه صدا وسیمای ایرنا، یلدا اسفندیاری روز سه شنبه در نشست خبری جشنواره برنامه تلویزیونی «رمز موفقیت» افزود: در این برنامه با مصاحبه با افراد موفق در شاخه های مختلف هنری، اقتصادی، فرهنگی و کارآفرینی می خواهیم دلیل موفقیت این افراد را به جامعه و بویژه نسل جوان نشان دهیم.
وی ادامه داد: بعد از پخش سری اول برنامه «رمز موفقیت» که از شبکه شما در ۶۴ قسمت در دو سال قبل پخش شد، جشنواره ای را معرفی کردیم که در آن از بزرگان تجلیل به عمل آمد، ضمن اینکه ارتباط بین نسل جوان و نسل باتجربه با این جشنواره افزایش یافت.
اسفندیاری افزود: افراد موفقی که در این برنامه حاضر شدند، صادقانه و دقیق رویدادهای زندگی خود را بیان کردند تا از میان آن نسل جوان و باانگیزه بتوانند به رمز موفقیت پی ببرند.
وی درمورد معیارهای انتخاب افراد موفق برای سری دوم این برنامه گفت: شورای سیاستگذاری و اتاق فکر برنامه رمز موفقیت بر اساس مولفه های تاثیرگذاری، خدمت افراد به کشور و اقتصاد و فرهنگ و هنر ایران افراد را انتخاب کرده اند.
اسفندیاری افزود: تولید سری دوم برنامه «رمز موفقیت» بزودی آغاز شده و پخش آن از اوایل زمستان در ۵۲ قسمت در نظر گرفته شده است.
وی در مورد شبکه پخش کننده این برنامه پاسخ داد: سری اول برنامه «رمز موفقیت» ابتدا قرار بود از شبکه سه سیما پخش شود اما بعد به شبکه شما رفت، ضمن اینکه در شبکه های استانی هم روی آنتن رفت. برای سری سوم شبکه های سه، شما و شبکه جام جم مطرح است و بعد از آماده شدن، شبکه قطعی را اطلاع رسانی می کنیم.
به گفته اسفندیاری، در این برنامه از ۲۶۰ نفر از بزرگان و چهره های مطرح در عرصه هنر، فرهنگ، افتصاد و کارآفرینی در برنامه دعوت شده و از ۲۰ نفر از آنها در جشنواره ای قدردانی می شود.
وی خاطرنشان کرد: در این قسمت از برنامه از بزرگانی عرصه هنر شامل خانم تهمینه میلانی، محمد صالح علا و میکاییل شهرستانی تجلیل خواهیم کرد در بخش کارآفرینی نیز افرادی چون محمد عطاردیان چهره مطرح عرصه ساختمان سازی، علی رضایی صاحب شرکت کشت و تولید گیاهان دارویی و خانم مرجان آقاجان زاده هوشیار کارآفرین برتر در زمینه های مختلف و افراد دیگر در جشنواره رمز موفقیت قدردانی می کنیم، ضمن اینکه در هر برنامه «رمز موفقیت» میزگردی با حضور پنج تن از این افراد تشکیل می شود و این برنامه در هر قسمت با مصاحبه با یک فرد موفق همراه است.
دبیر جشنواره «رمز موفقیت» نیز در این نشست گفت: برای برگزاری این رویداد سه کمیته علمی، ستادی و اجرایی تشکیل شد. در بخش اداری و ستادی ۲۸۰۰ نفر ساعت، در قسمت سرگرمی و مشاوره نیز ۶۰۰ نفر ساعت کار کرده اند.
علی بهزادی افزود: ملاک های ما برای انتخاب افراد موفقیت شامل نیکنامی، خدمات ارائه داده هر یک از آنها، جایگاه اجتماعی و اقتصادی، ثروت آفرینی و تاثیرگذاری است. هدف اصلی ما الگوسازی برای جوانان است تا به آنها نشان دهیم می توانند به افرادی موفق تبدیل شوند.
جشنواره «رمز موفقیت» روز جمعه ۲۶ شهریور ماه از ساعت ۱۷ تا ۲۳ در مرکز همایش های صدا وسیما با حضور چهره های مطرح عرصه فرهنگ و هنر و کارآفرینی برگزار می شود.به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.9 + 3 ؟