تصویر ثابت

نفرات برتر
۹۵ یکشنبه ۲۱ شهریور

مدیر مرکز هنرهای نمایشی انقلاب اسلامی (مهنّا) گفت: بخش ویژه نهضت جنگل و قیام میرزا کوچک خان جنگلی به اجرای نمایش فصل شیدایی اختصاص داده شده است.

به گزارش روز یکشنبه گروه فرهنگی ایرنا، علیرضا کوهفر با اشاره به اجرای نمایش فصل شیدایی در استان گیلان اظهار کرد: با توجه به اینکه یکی از هدف ها بومی سازی نمایش متناسب با محل اجرای آن است، این بار در اجرای استان گیلان بخش ویژه ای را به فراخور نمایش به نهضت جنگل و قیام میرزا کوچک خان جنگلی اختصاص داده ایم.
وی با اشاره به استقبال گسترده مردمی از دریافت بلیت این نمایش گفت: در حالی که هنوز چند روز تا آغاز نمایش باقی مانده است تعداد زیادی از مردم در مجامع عمومی شهر اقدام به تهیه بلیت این نمایش کرده اند و انتظار داریم این روند به استقبال مناسب مردم استان گیلان از نمایش بزرگ فصل شیدایی منتهی شود.
وی در ادامه با اشاره به جزئیات برگزاری این نمایش افزود: این نمایش از ۲۴ شهریور تا دوم مهر ماه اجرا را در شهر رشت دارد که مدت زمان آن طبق روال معمول این نمایش حدود ۱۲۰ دقیقه و زمان برگزاری آن نیز هر روز بعد از نماز مغرب و عشا خواهد بود.
کوهفر خاطر نشان کرد: برگزاری نمایش بزرگ فصل شیدایی نیاز به همکاری مجدانه نهادهای مختلف هر استان دارد. در استان گیلان نیز نهادهایی مانند سپاه قدس استان گیلان، ستاد مردمی جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی استان گیلان، شهرداری گیلان و… با مهنا همکاری داشته اند.
به گزارش روابط عمومی سازمان هنری رسانه ای اوج، نمایش بزرگ فصل شیدایی به کارگردانی سعید اسماعیلی و روایت رسالت بوذری محصول مرکز هنرهای نمایشی انقلاب اسلامی (مهنّا) است که در آخرین اجرای خود در شهر قزوین با ۲۷٫۰۰۰ تماشاگر توانست حد نصاب جدیدی در میزان تماشاگر در هنرهای نمایشی کشور به جای گذارد.به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.5 - 10 ؟