تصویر ثابت

نفرات برتر
۹۵ شنبه ۲۰ شهریور

معاون اجرایی مرکز دانشجویی حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران با سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در کربلای معلی دیدار کرد.

به گزارش گزارش گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ستاد حقوق بشر ، سامان نیازی معاون اجرایی مرکز دانشجویی حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران با میرمسعود حسینیان سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در کربلای معلی دیدار کرد.

نیازی معاون اجرایی موسسه صلح زیبا به نمایندگی از موسسه  صلح زیبا در این دیدار به بحث و تبادل نظر در خصوص گسترش فعالیت های بین المللی و وضعیت حقوق بشر در عراق پرداخت.

در ابتدای این دیدار نیازی ، توضیحاتی پیرامون مرکز دانشجویی حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران و فعالیتهای آن در زمینه های مختلف ارائه کرد و از اعلام آمادگی این مرکز برای گسترش فعالیت های برون مرزی این مرکز خبر داد .

معاون اجرایی مرکز دانشجویی حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران با تشریح اهداف کمپین #به_کدامین_گناه لزوم طرح موضوع جنایت مکه و منا را در ابعاد بین المللی علی الخصوص در کشورهای اسلامی یادآور شد و تاکید کرد جنایت مکه و منا هرگز از یادها نخواهد رفت.

وی در دیدار با حسینیان بر لزوم توجه هر چه بیشتر نهاد ها و سازمان های ذیربط در خصوص برگزاری هر چه پرشورتر مراسم اربعین تاکید نمود.

سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در کربلا نیز ضمن تشکر از این ملاقات و اظهار خرسندی از فعالیتهای انجام شده و اعلام آمادگی جهت همکاری های آتی با مرکز ؛ پیشنهاداتی پیرامون چگونگی فعالیت مرکز در خارج از کشور بخصوص عراق مطرح و شرایط،سیاسی اجتماعی این کشور را توضیح دادند..

همچنین حسینیان با توجه به آشنایی بیش از ۲۰ سال با شهید رکن آبادی و سابقه همکاری با این شهید در لبنان و سوریه و منطقه خاورمیانه ؛ جهت پیوستن به کمپین “به کدامین گناه ” اعلام آمادگی کردند.

در این دیدار دوطرف بر یکپارچگی ملت عراق تاکید کردند و اربعین را مهمترین موضوع برای وحدت شیعیان برشمردند.به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.7 + 6 ؟