تصویر ثابت

نفرات برتر
۹۵ شنبه ۲۰ شهریور

مدیرکل نظارت بر نشر و توزیع مواد آموزشی وزارت آموزش و پرورش گفت: توزیع کتاب های درسی دانش آموزان دوره متوسطه اول و دوم به استثنای استان های تهران و البرز از امروز در سراسر کشور آغاز شده است.

لیدا نیکروش روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار حوزه آموزش ایرنا با بیان اینکه توزیع کتاب های درسی دانش آموزان دوره متوسطه اول و دوم استان های تهران و البرز نیز از ۲۲ شهریور آغاز می شود، اظهار کرد: خانواده ها می توانند کتاب های مقاطع مختلف تحصیلی را از فروشگاه ها و کتابفروشی های مجاز سراسر کشور تهیه کنند.
وی افزود: توزیع کتاب های پیش دانشگاهی نیز پیش از این شروع شده و دانش آموزانی که ثبت نام شده، کتاب های خود را خریداری کرده اند.
وی ادامه داد: دانش آموزان دوره ابتدایی، فنی حرفه ای و کار دانش نیز با آغاز سال تحصیلی کتاب های خود را از مدارس و هنرستان های محل ثبت نام تحویل می گیرند.
مدیر کل نظارت بر نشر و توزیع مواد آموزشی اضافه کرد: برغم اینکه کتاب های پایه دهم در سال تحصیلی ۹۵ – ۹۶ جدید است اما مشکلی در زمینه چاپ کتاب ها وجود نداشته و کتاب های این پایه نیز آماده توزیع است.

** قیمت کتاب های درسی افزایش نیافته است
نیک روش یادآور شد: امسال قیمت کتاب های درسی افزایشی نداشته است و دانش آموزان می توانند کتاب های خود را به قیمت پشت جلد خریداری کنند.
وی به ارایه ۷۳ لوح فشرده به همراه کتاب درسی برای دانش آموزان در مقاطع مختلف در سال تحصیلی جدید اشاره کرد و گفت: همراه کتاب های درسی، لوح فشرده ای توزیع می شود که بابت آن نیز وجه اضافه ای از دانش آموزان دریافت نمی شود.
مدیر کل نظارت بر نشر و توزیع مواد آموزشی، به والدین و دانش آموزان توصیه کرد که کتاب های درسی را از محل سکونت شهر خود تهیه کنند و اگر در سفر هستند پس از بازگشت به شهر محل سکونت خود کتاب ها را خریداری کنند تا در توزیع مشکلی پیش نیاید.
نیک روش خاطرنشان کرد: خانواده ها می توانند هر نوع مشکل در زمینه توزیع کتاب های درسی و افزایش قیمت بالاتر از پشت جلد کتاب ها را به شماره تلفن های ۸۸۸۲۷۷۷۸ و ۸۸۳۰۵۸۶۰ اطلاع دهند.به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.10 + 6 ؟