تصویر ثابت

نفرات برتر
۹۵ پنج شنبه ۱۸ شهریور

به گزارش خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان، غلامعلی صادقی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان خراسان رضوی گفت: دادسراها نماد صلابت و اقتدار دستگاه قضایی هستند.

صادقی که در جمع قضات دادگستری مشهد و در حاشیه جلسه اختبار جمعی از قضات در سالن الغدیر مجتمع قضایی امام خمینی (ره) مشهد گفت: یکی از اقدامات خوبی که در دوره مدیریت جدید دادگستری استان خراسان رضوی صورت گرفت، تقویت و تجدید نیرو در بخش قضایی و اداری بود.

وی با اشاره به این نکته که استان خراسان رضوی از استان‌های دارای ویژگی‌های خاص است گفت: حجم کار در مجموعه قضایی خراسان رضوی بالاست اما علی رغم تمامی مشکلات و کمبودهای موجود موفقیت‌های خوبی بدست آمد.

وی خاطر نشان کرد: بحمدالله پس از تغییرات مدیریتی در استان خراسان رضوی شاهد یک گردش بسیار خوب و مطلوب در بخش سمت ها و مسئولیت‌ها در حوزه‌های قضایی بودیم و نتیجه آن ایجاد یک روحیه نشاط و شادابی و افزایش کمیت و کیفیت کار بود.

وی با اشاره به اقدامات اخیر دادسرای عمومی و انقلاب مشهد گفت: در گذشته شاهد رسوب تعدادی از پرونده‌ها بودیم اما در مدت اخیر علاوه بر رسیدگی به پرونده‌های وارده شاهد کاهش تعداد اینگونه پرونده‌ها بودیم که جای شکر دارد.

دادستان عمومی و انقلاب مشهد با تقدیر از عنایات ویژه رئیس کل دادگستری استان نسبت به دادسراها گفت: در سایه این حمایت ها و تلاش همکاران شاهد تقویت جایگاه مجموعه قضایی دادسرا بعنوان نماد اقتدار و صلابت دستگاه قضایی هستیم و ان شاء الله این تلاش‌های مجدانه و جهادی استمرار خواهد داشت.

وی شرایط ارتقاء در دستگاه قضایی را بسیار مناسب دانست و افزود: نیروهای مؤمن، متعهد، متخصص، باانگیزه و پایبند به آرمانها و ارزشهای انقلابی در دستگاه قضایی فراهم است و ان شاء الله در سایه چنین مؤلفه هایی شاهد رشد و اعتلای هرچه بیشتر دستگاه قضایی به ویژه مجموعه قضایی استان خراسان رضوی خواهیم بود.به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.10 + 4 ؟