تصویر ثابت

نفرات برتر
۹۵ چهارشنبه ۱۷ شهریور

رئیس کل دادگستری چهارمحال و بختیاری گفت: نمایندگان حقوقی در دستگاه‌های دولتی جایگاه رفیع و ویژه‌ای دارند و با رعایت موازین اخلاقی و اداری در راه خدمت به مردم گام برمی‌دارند.

به گزارش ایسنا عبدالله موسوی در نشست شورای هماهنگی امور حقوقی دستگاه‌های اجرایی، اظهار کرد: هر سازمانی در بخش پذیرش و گزینش با رعایت مقررات قانونی لازم است از میان داوطلبین واجدالشرایط شایسته‌ترین افراد را انتخاب کنند.

وی با اشاره به این‌که «نمایندگان حقوقی در دستگاه‌های دولتی جایگاه رفیع و ویژه‌ای دارند»، تصریح کرد: دفاع از حقوق سازمانی، اثبات حرف و دفاع از حرف کارکنان سازمانی و بررسی و مشاوره حقوقی از وظایف این نمایندگان است. نمایندگان حقوقی باید پایبندی به دین و قانون را سرلوحه کار خود قرار دهند.

وی آموزش‌های تکمیلی و  کاربردی را از ضروریات کار نمایندگان حقوقی دانست و گفت: لازم است تعامل و هم‌اندیشی میان آموزش‌های کاربردی و عملی برای نمایندگان حقوقی وجود داشته باشد.

رئیس کل دادگستری در پایان خاطرنشان کرد: نمایندگان حقوقی در راستای اجرای موازین شرعی و مقررات قانونی باید به درستی انجام وظیفه کنند و در تمامی ادارات کل باید معاونت حقوقی تثبیت شود.به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.7 + 3 ؟