تصویر ثابت

نفرات برتر
۹۵ شنبه ۱۳ شهریور

بعد از دیدن ورزشگاه مملو از جمعیت آزادی تهران حالا قطری ها در تلاش هستند تا برای بازی با ازبکستان ورزشگاه جاسم بن حمد را پر از جمعیت کنند.

به گزارش “ورزش‌سه”، میزبان جام جهانی ۲۰۲۲ که در روز اول مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در تهران مقهور ایران و خیل عظیم طرفدارانش در ورزشگاه آزادی شد حالا در آستانه دومین بازی این تیم برابر ازبکستان مسئولان فدراسیون فوتبال این کشور با همراهی رسانه های گروهی با به راه اندازی کمپین های حمایتی به دنبال پر کردن ورزشگاه جاسم بن حمد هستند تا از امتیاز میزبانی خود نهایت بهره را ببرند.
روزنامه های معتبر قطری از جمله الوطن، الرایه، الشرق و … امروز در بسیاری از صفحات خود با اشاره به جو فوق العاده ای که ایرانی ها در ورزشگاه آزادی ساخته بودند با پرداختن به هشتگ «همه در استادیوم» از فوتبالدوستان قطری خواستند تا سه شنبه شب با حضور در ورزشگاه جاسم بن حمد به حمایت از قطر در مقابل ازبکستان بپردازند.

 


این درحالی است که سرمربی اروگوئه ای قطری ها نیز با حمایت از این کمپین ها در مصاحبه با الوطن خطاب به شاگردانش و طرفداران قطری بعد از باخت به ایران گفت:« سرهای تان را بالا بگیرید چون مقابل ایران نمایش مقتدرانه ای داشتیم و نشان دادیم که می توانیم دست به کارهای بزرگی بزنیم بنابراین سه شنبه شب همه باید دست به دست هم بدهیم و از سد ازبکستان بگذریم».

 

 به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.10 + 3 ؟