تصویر ثابت

نفرات برتر
۹۵ پنج شنبه ۱۱ شهریور

تیم والیبال بانک سرمایه با پیروزی ۳ بر یک العربی قطر را شکست داد تا قهرمان باشگاه های آسیا شود. تیم های ملی فوتبال ایران و قطر هم فردا در آزادی دیدار حساسی خواهند داشت.

به گزارش “ورزش سه”، بعد از صنام، پیکان، متین ورامین و کاله مازنداران، بانک سرمایه پنجمین تیم ایرانی بود که توانست کاپ قهرمانی باشگاه های آسیا را بالای سر ببرد. بعد از متیم ورامین که در سال ۲۰۱۴ قهرمان این رقابت ها شده بود وقفه ای یک ساله در کسب مدال طلا برای تیم های ایرانی پیش آمده بود چرا که سال گذشته پیکان سوم قاره کهن شده بود.

 
حالا بانک سرمایه برای اولین حضور راهی مسابقات قهرمانی باشگاه های آسیا شد و با کمترین دردسر توانست قهرمانی این رقابت ها شود. شاگردان مصطفی کارخانه در دیدار نهایی مقابل العربی قطر قرار گرفتند که بازیکنان خارجی مطرحی داشت اما حضور کواشکویچ و ویسیتو در تیم مقابل هم نتوانست از شکست ۳ بر یک آنها جلوگیری کند.

 

 
مهدی مهدوی، لوکاس ژیگالدو، ودوین چاچیچ، میلاد عبادی پور، فرهاد قائمی، قاسم کارخانه، سید محمد موسوی، عادل غلامی، علی شفیعی، شهرام محمودی، علیرضا جلالی و فرهاد ظریف بازیکنان بانک سرمایه در این تورنمنت بودند که با همین نفرات شاگردان مصطفی کارخانه راهی لیگ برتر خواهند شد.
تیم والیبال بانک سرمایه ست اول را با امتیازات ۲۶ بر ۲۴ واگذار کرد اما در سه ست بعدی با امتیازات ۲۵ بر ۱۸، ۲۵ بر ۱۶ و ۲۵ بر ۱۹ پیروز شد تا یازدهمین قهرمانی نماینده های ایران در جام باشگاه های آسیا را رقم بزند. فردا هم تیم ملی فوتبال ایران در رقابت های انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ رو در روی قطر قرار می گیرد تا پیروزی امروز والیبالیست های بانک سرمایه پیش پرده برد مقابل تیم های قطری باشد.

 به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.1 - 10 ؟