تصویر ثابت

نفرات برتر
۹۵ سه شنبه ۰۹ شهریور

به گزارش وکیل ملت ، حسین توکلی با اعلام خبر فوق افزود: از تعداد ۱۸۰ هزار و ۸۶ پذیرفته شده نهایی، ۸۵ هزار و ۵۴۷ نفر زن و ۹۴ هزار و ۵۳۹ نفر مرد هستند و کلیه پذیرفته‌شدگان ضرورت دارد در اطلاعیه‌ای که همراه با فهرست اسامی آنها روی سایت سازمان قرار گرفته برای کسب اطلاعات بیشتر و دقیق‌تر در مورد تاریخ، نحوه ثبت‌نام و مدارک مورد نیاز به پایگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه یا موسسه آموزش عالی محل قبولی مراجعه نمایند.

وی افزود: در صورتی که دانشگاه یا موسسه آموزش عالی محل قبولی تاریخ مشخصی ارائه نکرده باشد، داوطلب ضرورت دارد در یکی از روزهای یکشنبه، دوشنبه، سه‌شنبه و چهارشنبه ۱۴، ۱۵، ۱۶ و ۱۷ شهریورماه برای ثبت‌نام به دانشگاه یا موسسه محل قبولی مراجعه کنند. بدیهی است عدم مراجعه به موقع در تاریخ‌های تعیین‌شده به منزله انصراف از ثبت‌نام تلقی می‌شود.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در ادامه در مورد آمار داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد اظهار کرد: برای آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۵، ۷۶۱ هزار و ۲۷۳ داوطلب ثبت‌نام کردند که از این تعداد ۵۶۶ هزار و ۱۵۹ داوطلب در جلسه حاضر بودند. از تعداد ۵۶۶ هزار و ۱۵۹ داوطلب حاضر در جلسه ۴۴۴ هزار و ۵۳۲ داوطلب مجاز به انتخاب رشته شدند که از این تعداد ۳۱۷ هزار و ۵۶۰ داوطلب انتخاب‌رشته نمودند.

توکلی در پایان گفت: از تعداد ۳۱۷ هزار و ۵۶۰ داوطلب انتخاب‌رشته‌کننده ۱۸۰ هزار و ۸۶ نفر در ردیف پذیرفته‌شدگان نهایی قرار گرفتند.به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.9 + 8 ؟