تصویر ثابت

نفرات برتر
۹۵ پنج شنبه ۰۴ شهریور
به گزارش گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان به نقل از روابط عمومی و ارتباطات دادگستری خراسان رضوی قاضی بخشی محبی معاون دادستان عمومی و انقلاب مشهد  در مراسم تقدیر از ضابطین قضایی خاص شهرداری که در مجموعه کوهسنگی مشهد برگزار شد، اظهار کرد: حوزه خدمات شهری همکاری و تعامل خوبی با مجموعه قضائی و پیشگیری داشته است  و مجموعه دادگستری نیز  همراه و همگام با این حوزه خدمات را رصد و در صورت لزوم ارائه خدمات خود را تداوم خواهد بخشید.
وی افزود: متأسفانه به دلیل ارائه خدمات به شهروندان بسیاری از همکاران ما و پرسنل شهرداری مشهد در کنار خانواده‌های خود حضور ندارند که چنین جلساتی با حضور خانواده‌ها سبب افزایش روحیه و در نهایت خدمات‌رسانی بیشتر می‌شود.
معاون دادستان عمومی و انقلاب مشهد  بیان کرد: دغدغه ما شهری آرام و پاکیزه‌ است ولی در مواردی از خانواده‌ها غافل می‌شویم و عدم توجه به خانواده می‌تواند آسیب‌هایی را در بر داشته باشد.
بخشی محبی تصریح کرد: دادستانی در بحث پیشگیری و آموزش وظایفی دارد و خوشبختانه امروز با آموزش ضابطین قضایی خاص از بسیاری از آسیب‌ها و تخلفات پیشگیری شده که باید ما بیشتر به این حوزه بپردازیم و بر همین اساس ما آمادگی داریم آموزش در بحث پیشگیری را برای تمام کارکنان شهرداری مشهد ارائه دهیم.


به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.3 - 6 ؟