تصویر ثابت

نفرات برتر
۹۵ پنج شنبه ۰۴ شهریور

به گزارش خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان،معاون اجتماعی و پیشگیری از جرم دادگستری کرمان در دیدار با استاندار کرمان گفت: دستگاه قضائی استان کرمان به عنوان یک نهاد تاثیرگذار وظیفه خود می‌داند در چارچوب قانون از فعالیت‌های اقتصادی و بنگاه‌های اقتصادی در راستای منویات مقام معظم رهبری حمایت کند.

محمدباقر اسلامی اظهار کرد: مسائل اقتصادی در اولویت کاری استاندار کرمان قرار دارد و از اینکه مجموعه استانداری وشخص استاندار از مسائل بی خاصیت جناحی وسیاسی کم اهمیت فاصله گرفته اند،قدردانی می‌کنیم.

وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و شهدای دولت بیان کرد: شهیدان رجایی و باهنر از شهدای مظلوم ما هستند و امنیت، آرامش، استقلال و آزادی امروز ما ثمره خون شهداست.

معاون اجتماعی وپیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان کرمان ادامه داد: استاندار کرمان در بحث اقتصاد مقاومتی پیشگام است و امیدواریم اقدامات در راه فقرزدایی از کرمان به عنوان یک استان ثروتمند تداوم یابد.

شایان ذکر است صبح امروز به مناسبت هفته دولت وگرامیداشت یاد وخاطره شهیدان رجایی وباهنر، اعضای شورای قضایی استان ضمن دیدار با استاندار کرمان  با اهداء لوح سپاس از سوی یدالله موحد،رئیس کل دادگستری استان از زحمات و فعالیت های استاندار کرمان تقدیر بعمل آوردند.به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.1 - 10 ؟