تصویر ثابت

نفرات برتر
۹۵ چهارشنبه ۰۳ شهریور

به گزارش گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان، به نقل از روابط عمومی دادگستری استان سمنان،  چهارمین نشست کمیته حمایت قضایی از سرمایه‎گذاری در استان سمنان در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی برگزار شد.

حیدر آسیابی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان سمنان در این نشست که در  سالن شهید محمد شهاب برگزار شد، بر حمایت قضایی از سرمایه گذاری و  از تولید داخلی  در چارچوب قوانین تاکید کرد.

وی با اشاره به محورهای سخنان رهبر معظم انقلاب در ابتدای سال جاری، دهمین نکته از پیشنهادات ایشان به مسئولین در خصوص نگاه ویژه و حمایتی نسبت به صنایع متوسط و کوچک را مورد توجه کمیته ی حمایت قضایی از سرمایه گذاری دانست.

آسیابی گفت: در همین راستا با دعوت از مدیران دو شرکت تولیدی که جزء صنایع متوسط و کوچک در استان سمنان می باشند و با بررسی مشکلات آنها به اتفاق اعضای کمیته، در جهت بهبود وضعیت این شرکتها تلاش خواهد شد.

دادستان سمنان تصریح کرد: کمیته ی حمایت قضایی از سرمایه گذاری تلاش می نماید تا ضمن تصویب راهکارهای مناسب و کاهش موانع، با دعوت از برخی سرمایه گذاران از نزدیک در جریان مشکلات قرار گرفته و تا حد امکان در جهت رفع مشکلات با استفاده از ظرفیت های قانونی، اقدام و عمل داشته باشد.به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.5 - 10 ؟