تصویر ثابت

نفرات برتر
۹۵ دوشنبه ۰۱ شهریور

به گزارش خبرنگار اجتماعی ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین محمدجعفر منتظری روز دوشنبه در نشست مشترک دادستانی با مسئولان ستاد مبارزه با مواد مخدر در جمع خبرنگاران افزود: امروز براساس قانون مبارزه با مواد مخدر و آیین دادرسی کشور با مجموعه دستگاه ها و نهادهای مرتبط با مواد مخدر از جمله مسئولین اجرایی، دادستان ها، ناجا، برادران سپاه و بسیج و نیز آقای رحمانی فضلی وزیر کشور جلسه ای تشکیل داده ایم تا مشکلاتی را که در راه مبارزه با مواد مخدر وجود دارد به صورت شفاف و صریح مطرح شود تا آنها را بررسی کنیم.
منتظری در پاسخ به این سوال که آیا خلائی در راه مبارزه با مواد مخدر می بینید اظهارداشت: خلاها در جهات مختلف وجود دارد و ما هم مشکلات قانونی و هم در زمینه اعتبار و بودجه خلاهایی داریم همچنین مشکلاتی در زمینه امکانات و دستگاه هایی که بتوانند وسایل نقلیه و خودروها را در مبادی مرزی کنترل کنند وجود دارد از طرفی باید برای تقویت نیروهای مرزبانی از کنترل گمرک ها تدابیری اندیشیده شود.
دادستان کل کشور ادامه داد: متاسفانه در گمرکات دستگاه هایی که به صورت الکترونیک بتوانند کالاها را کنترل کنند یا کم است یا وجود ندارد.
منتظری تاکید کرد: آن قسمت قانون و آئین دادرسی که مربوط به مبارزه با مواد مخدر است باید متناسبا اصلاح شود.به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.9 + 5 ؟