تصویر ثابت

نفرات برتر
۹۵ یکشنبه ۳۱ مرداد

فیلم کوتاه «بیزینس» که با نگاه انتقادی به یکی از معضلات اجتماعی ساخته شده بود مجوز نمایش نگرفت.

علی مرسلی کارگردان فیلم کوتاه «بیزینس» روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار سینمایی ایرنا، اظهار کرد: این فیلم به تهیه کنندگی خودم ساخته شد که پس از گذاراندن مراحل فنی برای مجوز اکران به شواری پروانه نمایش تحویل داده شد، اما در این شورا رد و توقیف شد.
وی از جمله دلایل مجوز نگرفتن فیلم را استفاده از نام و تصویر برخی چهره های سیاسی کشور عنوان کرد و افزود: البته سوژه فیلم به نوعی درباره زنان خیابانی است که متاسفانه مجوز لازم برای اکران را دریافت نکرد.
به گزارش ایرنا، فیلم کوتاه «بیزینس» به نویسندگی خشایار سپهری به موضوع حساس می پردازد و در واقع روایتی ست از زنان خیابانی که کارگردان با نگاهی منتقدانه به سراغ آن رفته است.
در این فیلم هنرمندانی چون خشایار سپهری، شیرین کلاهی، الناز طباطبایی و یحیی نوری به ایفای نقش پرداخته اند.
علی مرسلی کارگردان این فیلم کوتاه پیش از این ۱۳ فیلم را تهیه کنندگی کرده است و بیزینس چهارمین تجربه کارگردانی او به حساب می آید. وی در حال حاضر نیز در حال تهیه کنندگی انیمیشن کوروش کبیر است.
از دیگر عوامل این فیلم می توان به محمد تامینی، مدیر تصویربرداری؛ محمد علی درگاهی، صدابرداری و صداگذاری؛ سید علیرضا حسینی، آهنگساز و حامد رضی تدوینگر اشاره کرد.به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.10 + 6 ؟