تصویر ثابت

نفرات برتر
۹۵ سه شنبه ۲۶ مرداد

سید علی اصغر رفاهی، معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری یزد در گفت وگو با خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان از برپایی غرفه پیشگیری از جرم خبر داد و گفت: معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری یزد با هدف آگاهی‌بخشی عمومی و ترویج فرهنگ پیشگیری اقدام به پرپایی غرفه‌ای در محل دائمی نمایشگاه‌های استان یزد کرد.

وی گفت: همزمان با شروع به کار نمایشگاه سلامت و زیبایی در یزد، معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری یزد به منظور توزیع بروشور، جزوه، کتابچه و اوراق حاوی پیام‌های پیشگیرانه در زمینه جرایم و آسیب‌های اولویتی استان یزد اقدام به پرپایی غرفه‌ پیشگیری کرد.

رفاهی در خصوص  اهمیت ایجاد غرفه پیشگیری از جرایم و آسیب‌های اجتماعی و اقدامات آگاهی بخش گفت: بحمدالله پس از پنج سال تلاش بی وقفه در زمینه پیشگیری از وقوع جرایم و آسیب‌های اجتماعی در استان یزد، موضوع پیشگیری و اهمیت آن در بین مسئولان نهادینه شده است.

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری یزد پایین بودن اطلاعات عمومی حقوقی مردم را یکی از دلایل اصلی گرفتاری آنها در دادگستری‌ها دانست و گفت: ما مصر هستیم تا از تمامی ظرفیت‌های موجود در استان یزد اعم از نمایشگاه‌ها، جشنواره‌ها، بیلبوردها، پل‌های عابر پیاده و… در جهت آگاهی بخشی و ترویج فرهنگ پیشگیری مردم شریف استان یزد استفاده کنیم.

وی در پایان گفت: غرفه پیشگیری از وقوع جرم معاونت اجتماعی دادگستری یزد در زمان برگزاری تمامی نمایشگاه‌های استانی فعال خواهد بود.به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.1 - 10 ؟