تصویر ثابت

نفرات برتر
۹۵ سه شنبه ۲۶ مرداد

بازیکنان حاضر در لیگ شانزدهم در هفته چهارم لیگ برتر به میدان رفتند و شش بازیکن توانستند بیشترین امتیاز را از آن خود کنند،

به گزارش “ورزش سه”، پس از ۸ بازی هفته چهارم لیگ برتر، محمد ایرانپوریان، مصطفی اکرامی، حسن هوری، محمد ناصری، مهدی ترابی و الساندرو فیلیپ توانستند بیشترین امتیاز را از آخرین بازی های خود به دست بیاورند.
توضیح ۱: امتیازمربوط به بازیکنان هر تیم به بازی آخر مربوط می شود و توسط آنالیزورهای “ورزش سه”، از ۲۰ نمره محاسبه شده است.
توضیح ۲: برخی بازیکنان به دلیل مدت زمان کم حضور در میدان، نتوانستند نمره ای به دست بیاورند.
با بررسی امتیازات بازیکنان حاضر در لیگ شانزدهم همراه “ورزش سه”، باشید:
پرسپولیس – سیدجلال حسینی، حسین ماهینی و محسن مسلمان
این سه بازیکن با کسب ۱۶ امتیاز بیشترین نمره را در بین سایر بازیکنان این تیم در بازی آخر به دست آوردند. سرخ پوشان در آخرین بازی خود با یک گل به پیروزی رسیدند و در صدر جدول باقی ماندند.
امتیاز بازیکنان پرسپولیس در بازی برابر صبا از این قرار است:

 

 

تراکتورسازی – محمد ایرانپوریان
ایرانپوریان با دو گلی که در بازی اخیر به ثمر رساند توانست بیشترین نمره را در بین بازیکنان حاضر در لیگ برتر در هفته چهارم به دست بیاورد، او امتیاز او برای این بازی ۲۰ بود و پس از او مهدی کیانی، سعید آقایی و خالد شفیعی نیز توانستند ۱۶ امتیاز به دست بیاورند. تراکتوری ها در بازی هفته گذشته توانستند با پیروزی در دربی تبریز خود را به جایگاه دوم لیگ برسانند.
امتیاز بازیکنان تراکتورسازی در بازی برابر ماشین سازی از این قرار است:

 

 

 
صنعت نفت آبادان – حسن هوری
صنعت نفتی ها در دومین بازی پیاپی توانستند به پیروزی مهمی دست پیدا کنند و در رده سوم قرار بگیرند، حسن هوری با ۱۸ امتیاز بیشترین نمره را در بین بازیکنان حریف به دست بیاورد و پس از وی نیز پورمحمد، شادکام، بغلانی و جهانی با ۱۶ امتیاز در رده دوم قرار گرفتند.
امتیاز بازیکنان صنعت نفت در بازی برابر ماشین سازی از این قرار است:

 

 
سپاهان – رسول نویدکیا
کاپیتان سپاهانی ها در بازی اخیر نیز توانست عملکرد خوبی داشته باشد، او در این دیدار با کسب ۱۶ امتیاز به عنوان بهترین بازیکن تیمش لقب بگیرد. سپاهانی ها در بازی هفته چهارم با یک گل مغلوب حریف شدند، آنها اکنون در رده چهارم جدول رده بندی قرار دارند.
امتیاز بازیکنان سپاهان در بازی برابر صنعت نفت از این قرار است:

 

 
نفت – ایمان مبعلی
نفتی ها در بازی چهارم خود مهمان خوزستانی ها بودند، ایمان مبعلی در این بازی نیز توانست بهترین بازیکن تیمش نام بگیرد، ایمان از این دیدار ۱۶ امتیاز به دست آورد، محمد قاضی و محمد دانشگر با ۱۴ امتیاز پس از او قرار گرفتند، نفتی ها در بازی اخیر خود به تساوی رسیدند و جایگاه پنجم جدول رده بندی را از آن خود کردند.
امتیاز بازیکنان نفت در بازی برابر استقلال خوزستان از این قرار است:

 

 

 
ذوب آهن – تبریزی، حمام و بنگستون
مهاجم هندوراسی ذوبی ها در این بازی توانست اولین گل خود را برای این تیم به ثمر برساند، او به همراه دو بازیکن دیگر نامبرده با ۱۶ امتیاز توانستند بیشترین نمره را در بین بازیکنان تیم شان از آن خود کنند. ذوبی ها در بازی چهارم خود به تساوی رسیدند و تیم ششم جدول شدند.
امتیاز بازیکنان ذوب آهن در بازی برابر گسترش فولاد از این قرار است:

 

 
سایپا – مهدی ترابی، الساندرو فیلیپ
این دو بازیکن با ۱۸ امتیازی که در بازی اخیر به دست آوردند یکی از پرامتیازترین بازیکنان هفته چهارم لقب گرفتند، علاوه بر صدرنشینی در بین بازیکنان تیم سایپا، ترابی به عنوان بهترین بازیکن لیگ نیز شناخته می شود، نارنجی پوشان در بازی چهارم به تساوی رسیدند و اکنون به عنوان تیم هفتم جدول رده بندی شناخته می شوند.
امتیاز بازیکنان تیم سایپا در بازی برابر پدیده از این قرار است:

 

 

 
استقلال خوزستان – رحیم زهیوی
مهاجم خوزستانی ها دربازی برابر نفت نیز عملکرد درخشان خود را در لیگ شانزدهم ادامه داد، او در این بازی نیز یک پاس گل فوق العاده ارسال کرد و روی گل دوم نیز تاثیر داشت تا ۱۶ امتیازی شود، خوزستانی ها که آخرین بازی خود را با تساوی به پایان رساندند اکنون تیم هشتم لیگ برتر محسوب می شوند.
امتیاز بازیکنان استقلال خوزستان در بازی برابر نفت از این قرار است:

 

 

 
سیاه جامگان – محمد ناصری
دروازه بان مشهدی ها یک بار دیگر درون دروازه سیاه جامگان قرار گرفت و بازهم توانست عملکرد درخشانی از خود به نمایش بگذارد، او با ۱۸ امتیاز یکی از بهترین های هفته چهارم محسوب می شود، علاوه بر گلر مشهدی ها، پیام ملکیان که تنها گل تیمش را به ثمر رساند نیز ۱۶ امتیاز به دست آورد. سیاه جامگان در بازی هفته چهارم خود در بازی برابر فولاد به تساوی رسیدند و در رده نهم جدول قرار گرفتند.
امتیاز بازیکنان تیم سیاه جامگان در بازی برابر فولاد خوزستان از این قرار است:

 

 
ماشین سازی – ادسون هنریکه
ماشین سازان در دربی هفته چهارم تبریز نتوانستند نتیجه ای بهتر از شکست دو بر صفر به دست بیاورند، آنها با این باخت تا رده دهم جدول سقوط کردند، ادسون هنریکه، مدافع برزیلی ماشین سازان در این بازی با ۱۴ امتیاز به عنوان بهترین بازیکن این تیم محسوب می شود.
امتیاز بازیکنان ماشین سازی در بازی برابر تراکتورسازی از این قرار است:

 

 
پدیده – محسن یوسفی، کریم احمدی
شاگردان مهاجری دربازی هفته چهارم خود به تهران آمدند و در برابر سایپا قرار گرفتند، آنها از این دیدار توانستند یک امتیاز به دست بیاورند و تیم یازدهم لیگ برتر شوند. محسن یوسفی و کریم احمدی که از این بازی ۱۶ امتیاز به دست آورند بهترین بازیکنان این تیم در این دیدار نام گرفتند.
امتیاز بازیکنان پدیده در بازی برابر سایپا از این قرار است:

 

 
صبا – حامد لک
قمی ها در بازی برابر سرخ پوشان پایتخت شکست خوردند اما حامد لک ستاره بی چون و چرای این تیم در دیدار حساس صبا بود، وی بارها در مقابل حملات خطرناک پرسپولیسی ها مقاومت کرد تا ۱۶ امتیاز به دست بیاورد و بهترین بازیکن صبا نام بگیرد. قمی ها پس از شکست در این بازی به رتبه دوازدهم جدول نزول کردند.
امتیاز بازیکنان صبا در بازی برابر پرسپولیس از این قرار است:

 

 

 
گسترش فولاد – مصطفی اکرامی
تبریزی ها در بازی چهارم خود در دیداری حساس در برابر ذوبی ها قرار گرفتند و در نهایت نتوانستند به نتیجه ای بهتر از تساوی یک بر یک به دست بیاورند و روی پله سیزدهم جدول ایستادند. اکرامی با عملکرد خوب خود در این دیدار ۱۸ امتیاز به دست آورد تا یکی از بهترین های هفته چهارم نام بگیرد. پریرا، نقی زاده، اسدی و شجاعیان نیز با ۱۶ امتیاز در رده دوم امتیازات این تیم قرار گرفتند.
امتیاز بازیکنان گسترش در بازی برابر ذوب آهن از این قرار است:

 

 
پیکان – مرتضی آقاخان، امیرحسین صادقی
خودروسازان یکی از مهمترین بازی های خود را در هفته چهارم با تساوی به پایان رساندند، آنها در این بازی توانستند آبی پوشان پایتخت را متوقف کنند اما فعلا در رده چهاردهم جدول قرار دارند. آقاخان که در این بازی برای تیمش گلزنی کرد به همراه صادقی، مدافع سابق آبی ها با ۱۴ امتیاز بهترین های تیم شان لقب گرفتند.
امتیاز بازیکنان پیکان در بازی برابر استقلال از این قرار است:

 

 
استقلال تهران – امید ابراهیمی
استقلالی ها در بازی چهارم خود نیز نتوانستند به موفقیت برسند، آنها در این بازی با پیکانی ها به تساوی رسیدند تا با حضور در رده پانزدهم، کماکان یکی از تیم های قعر جدولی نام بگیرند، امید ابراهیمی یکی از بهترین های آبی ها در این بازی بود که توانست ۱۶ امتیاز را از آن خود کند.
امتیاز بازیکنان استقلال در بازی برابر پیکان از این قرار است:

 

 

 
فولاد خوزستان – ماتیاس چاگو، ایوب والی
اهوازی ها کماکان آخرین رده جدول رده بندی را از آن خود دارند، آنها در بازی چهارم نیز به تساوی رسیدند، والی که بعد از مدت در میدان حضور پیدا کرد تنها گل این تیم را به ثمر رساند، او به همراه چاگو با ۱۴ امتیاز بهترین های تیمشان در این بازی نام گرفتند.
امتیاز بازیکنان فولاد در بازی برابر سیاه جامگان از این قرار است:

 

 

 به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.4 - 5 ؟