تصویر ثابت

نفرات برتر
۹۵ یکشنبه ۲۴ مرداد

نماینده مردم فلاورجان، نسبت به اعلام وصول نشدن لایحه برنامه ششم توسعه در مجلس دهم، تذکر داد اما لاریجانی در پاسخ به وی یادآور شد که این لایحه در مجلس نهم اعلام وصول شده است.

به گزارش ایسنا،حجت‌الاسلام و المسلمین سید ناصر موسوی لارگانی با استناد به ماده ۱۳۶ آیین نامه داخلی مجلس متذکر شد: برنامه ششم توسعه در کدام یک از جلسات علنی مجلس توسط رئیس جمهور یا معاون یا شخص دیگری از دولت به مجلس داده شده است و در آن جلسه اعلام وصول شده است.

لاریجانی در واکنش به این سخن نماینده فلاورجان تاکید کرد:‌ این لایحه در مجلس نهم اعلام وصول شده است.

این عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در ادامه افزود: لایحه اصلاحیه احکام برنامه ششم توسعه نیز در زمان تطعیلی مجلس اعلام وصول شده است. این لایحه نیز باید توسط  رئیس جمهور امضاء می‌شد اما رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی امضاء کرده است.

لاریجانی در پاسخ به این تذکر نماینده فلاورجان بر اعلام وصول لایحه برنامه ششم توسعه در مجلس نهم تاکید مجدد کرد و افزود: اصل لایحه برنامه ششم توسعه در مجلس نهم، اعلام وصول شده است و در مجلس دهم نیز جزو لوایحی است که دولت روی آنها اصرار داشت بنابراین لایحه آن را به مجلس فرستاد و ما نیز برای طی فرایند کار لایحه مذکور را به کمیسیون‌ها فرستادیم.

لاریجانی متذکر شد: لایحه مذکور، لایحه مجزایی نیست.به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.1 - 3 ؟