تصویر ثابت

نفرات برتر
۹۵ یکشنبه ۲۴ مرداد

به گزارش خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان، محمدرضا مترقب رئیس کل دادگستری استان همدان به همراه مرتضی دیناری معاون قضایی رئیس کل و رئیس شوراهای حل اختلاف استان همدان و قربانی معاون امور مالی پشتیبانی و عمرانی و مرتضی بهمنی فتاح رئیس حوزه قضایی شهرستان تویسرکان از بخش‌های مختلف شوراهای حل اختلاف تویسرکان بازرسی کردند.

در این نشست مشترک مسائل و مشکلات شوراهای حل اختلاف تویسرکان مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفته و در راهکارهای لازم ارائه گردید.

همچنین در این نشست مرتضی دیناری معاون قضایی دادگستری همدان با ارائه گزارشی از عملکرد شوراهای حل اختلاف شهرستان تویسرکان از نحوه عملکرد این شوراها، مدیریت رئیس دادگستری و قضات شریف شوراهای حل اختلاف ابراز رضایت کرد.

رئیس دادگستری استان همدان نیز ضمن تقدیر از تلاش‌های اعضای شوراهای حل اختلاف، استفاده از ظرفیت شوراهای حل اختلاف تویسرکان را یک اولویت دانسته و عنوان داشت: هر زحمتی که در شورا کشیده می‌شود کمک به دادگستری است.

مترقب حضور قاضی تمام وقت در شوراهای حل اختلاف  تویسرکان را یک فرصت دانسته و اظهار امیدواری کرد که در سال جاری شاهد ارتقاء هر چه بیشتر سطح کمی و کیفی عملکرد این شوراها باشیم.به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.10 + 5 ؟