تصویر ثابت

نفرات برتر
۹۵ چهارشنبه ۰۶ مرداد

تیم روستوف در شب گلزنی هافبک ایرانی خود به تساوی ۲ بر ۲ رضایت داد تا برای صعود از پلی‌آف لیگ قهرمانان اروپا منتظر بازی برگشت باشد.

 به گزارش “ورزش سه”، در یکی از ۹ مسابقه پلی آف لیگ قهرمانان اروپا امشب تیم‌های روستوف و اندرلخت به مصاف هم رفتند.
بردی‌اُف امشب از ابتدا سعید عزت‌اللهی بازیکن ایرانی تیمش را در ترکیب قرار داده بود که این هافبک در دقیقه ۱۶ توانست روی ریباند ضربه ایستگاهی، از مقابل دروازه گلزنی کند تا گل دقیقه ۳ اندرلخت که توسط هانی به ثمر رسیده بود جبران شود و تیم روسی را در حضور تماشاگرانش به صعود امیدوار نگه دارد.
نیمه اول این دیدار با حساب یک بر یک پایان یافت اما با شروع نیمه دوم مجددا اندرلخت بود که در دقیقه ۵۳ با ضربه یوری تیلمانس مجددا پیش افتاد و در آستانه راهیابی به مرحله بعد قرار گرفت اما بردی‌اُف سه دقیقه با آوردن سردار آزمون به زمین شکل هجومی‌تری به بازی روستوف داد که موفق شدند در دقیقه ۶۰ روی پنالتیِ پولاز گل تساوی را بزنند و دوباره به مسابقه برگردند.
روستوف که برای زدن دو گل دیگر تلاش می‌کرد تا پایان بازی نتوانست کاری از پیش ببرد و با نتیجه ۲ بر ۲ در زمین خود متوقف شد.
ضمنا عزت‌اللهی زننده نخستین گل روستوف در دقیقه ۸۳ جای خود را به ترجنف داد.
اندرلخت با این تساوی اندوخته خوبی برای خود به دست آورد تا کار یاران آزمون و عزت‌اللهی برای بازی برگشت که چهارشنبه هفته آینده در بلژیک برگزار می‌شود، به مراتب سخت‌تر از حریفشان باشد.

 به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.1 - 7 ؟