تصویر ثابت

نفرات برتر
۹۵ شنبه ۰۲ مرداد

هافبک تیم ملی فوتبال ایران امروز پس از توافق با مسئولان تیم پانینیوس یونان رسما همبازی کریم انصاری‌فرد شد.

به گزارش “ورزش سه”، تا قبل از حضور کریم انصاری فرد در لیگ یونان و تیم پانینیوس ، فوتبالدوستان ایرانی شناخت زیادی از فوتبال این کشور و شرایط تیم‌های حاضر نداشتند اما با حضور مهاجم ایرانی، این شرایط تغییر کرد. عملکرد خوب انصاری فرد در تیم پانینیوس باعث شد تا یونانی‌ها نیز به فوتبال ایران توجه بیشتری داشته باشند و بازیکنان ایرانی را زیر نظر بگیرند. این اتفاق سال‌ها قبل با حضور علیرضا منصوریان در تیم آ.ا.ک آتن در سطح پایین تری رخ داده بود اما فاصله میان حضور دو بازیکن ایرانی در یونان باعث تغییرات زیاد در این کشور و البته بالاتر رفتن سطح فوتبال آنها شده است.

 


توجه یونانی‌ها به بازیکنان ایرانی، سرانجام سبب حضور یک ملی پوش دیگر کشورمان در تیم پانینیوس و لیگ یونان شد. مسعود شجاعی که پس از جدایی از فوتبال اسپانیا و تیم لاس‌پالماس، فصل گذشته در فوتبال قطر و تیم الغرافه توپ زد، در روزهای گذشته مذاکراتی را با مسئولان تیم تیم پانینیوس داشت و در نهایت امروز به طور رسمی با این تیم قرارداد امضا کرد.

 

 

حالا تعداد ایرانی‌های تیم پانینیوس به دو نفر رسیده است. با توجه به پست بازی شجاعی و انصاری‌فرد به نظر می رسد باید شاهد همکاری این دو بازیکن در حملات تیم پانینیوس باشیم. تکنیک شجاعی و شم گلزنی بالای انصاری فرد به این دو بازیکن کمک می‌کند تا بتوانند نام خود را در یونان بر سر زبان‌ها بیندازند و البته به تیم خود در رقابت‌های اروپایی و داخلی کمک کنند.

 به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.2 - 10 ؟