تصویر ثابت

نفرات برتر
۹۵ پنج شنبه ۳۱ تیر

در شرایطی که لیگ برتر ایران با وجود شروعی زودهنگام مورد توجه شدید طرفداران فوتبال در ایران است، مشکلاتی برای استقبال هواداران از هفته های اول لیگ برتر بروز کرده است.

به گزارش “ورزش سه”، اولین مشکل در جلب حداکثری طرفداران فوتبال برای بازی های لیگ انجام هفته های ابتدایی مسابقات لیگ در روزهای وسط هفته است. کمااینکه افتتاحیه لیگ در دوشنبه هفته آینده خواهد بود؛ زمانی نامناسب برای رویدادی که باید فستیوال بزرگ جذابیت باشد.

 

اما این تنها مشکل برگزاری لیگ در ایران نیست دقایقی پیش کمیته استیناف اعلام کرده تیم استقلال در هفته اول لیگ باید در ورزشگاه خالی میزبان نفت تهران باشد. این در شرایطی است که با توجه به علاقه طرفداران در تمرین های تیم آبی پوش می شد تصور کرد حداقل نیمی از سکوهای ورزشگاه در رونمایی از استقلال منصوریان پر شود.
اما دیگر چه؟ مساله دیگر زیرکشت رفتن بی موقع ورزشگاه یادگار اما تبریز است که اگرچه گریزی از آن نبود اما شروع لیگ را با مخاطره مواجه کرده و شاید تراکتورسازی مجبور به کوچ موقت از تبریز بشود. این در حالی است که تبریزی ها امسال تیم پرهوادار دیگری را هم در جمع خود می بینند که ماشین سازی نام دارد و به اندازه خود ستاره خریده و می تواند به گرمای لیگ کمک کند. البته ماشین هم مشکل مشابه تراکتور را دارد.
نکته باقی مانده ابهام در ورزشگاه بازی پرسپولیس و سایپاست، مسابقه ای که به احتمال زیاد پرتماشاگرترین بازی هفته اول خواهد بود. اما با توجه به میزبانی سایپا این بازی شاید در ورزشگاه تختی برگزار بشود که همین مساله تاثیر خود را روی تعداد هوادار خواهد گذاشت.
با این وصف این شروع جذابی برای لیگ برتر نیست. لیگی که در هفته اول باید با ورزشگاه هایی لبریز از هوادار افتتاح بشود.

 به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.5 - 8 ؟