تصویر ثابت

نفرات برتر
۹۵ دوشنبه ۲۸ تیر

رئیس کل دادگستری خراسان‌شمالی گفت: استفاده نامناسب از فناوری‌های نوین و امکانات فضای مجازی، همه جا را ناامن کرده است.

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام نورالله قدرتی در همایش عفاف و حجاب که با حضور بانوان شاغل در دادگستری برگزار شد، افزود: حجاب رعایت حریم ظاهری و عفاف حفظ حرمت در درون و رفتار  ماست که به عنوان یک تکلیف الهی برای زنان و مردان تعیین شده است.

وی با اشاره به ترجمه آیه حجاب در سوره نساء تصریح کرد: حفظ حجاب سبب رعایت تقوا و پرهیزگاری می‌شود و بیشترین منفعت آن برای بانوان است.

وی با بیان این‌که «قوه قضائیه ناظر بر همه قواست»، خاطرنشان کرد: انتظارات از دستگاه قضایی به عنوان نهادی که نظارت می‌کند تا دستگاه‌ها از مدار قانون و حریم خارج نشوند بیشتر است . باید در درجه اول خود همکاران به حجاب کامل و رفتار مطابق دستورات شارع مقدس مقید باشند تا بتوانیم این مسئله را به‌تدریج در بیرون از محیط کار و برای مراجعین گسترش دهیم.

رئیس کل دادگستری خراسان‌شمالی اظهار کرد: بنیاد اجتماع خانواده و زن به عنوان ستون اصلی آن است، متاسفانه دشمنان هم با درک این مسئله به بنیان خانواده‌ها حمله کرده و با استفاده از همه ابزارهای در اختیار سعی دارند ارزش‌ها و اصول اخلاقی اسلامی را با اصول غربی جایگزین کنند .

مهرپرور معاون فرهنگی دادگستری کل استان نیز در این نشست گفت: فضای معنوی حاکم بر محیط کاری ما به خصوص در بخش بانوان مایه خیر و برکت و مباهات است. ما وارث و وامدار خون شهدای بزرگی هستیم که بنیانگذار قوه قضائیه بودند و موظف به رعایت اصول و ارزش‌های آن‌ها هستیم. اگر قوه قضائیه مورد هجمه‌های داخلی و خارجی قرار می‌گیرد به دلیل ایستادگی و پایداری در آرمان‌ها و ارزش‌های رفتاری و عملکردی است.به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.10 + 3 ؟