تصویر ثابت

نفرات برتر
۹۵ سه شنبه ۱۵ تیر

کلیه داوطلبان ثبت‌نام در آزمون تصدی منصب قضا با مدرک تحصیلی دانشگاهی در صورت داشتن شرایط عمومی و اختصاصی می توانند از روز یکشنبه ۲۰ تیرماه سال جاری با مراجعه به سایت سازمان سنجش کشور به نشانی www.sanjesh.org نسبت به ثبت‌نام در آزمون اقدام کنند.

به گزارش ایسنا، کلیه داوطلبان ثبت‌نام در آزمون تصدی منصب قضا در صورت داشتن شرایط عمومی و اختصاصی منصب قضا می‌توانند از تاریخ ۱۳۹۵/۰۴/۲۰ لغایت ۱۳۹۵/۰۴/۳۰ با مراجعه به سایت سازمان سنجش کشور به نشانی www.sanjesh.org نسبت به ثبت‌نام در آزمون اقدام کنند و در پایان ثبت‌نام به هر یک از داوطلبان کد رهگیری ارائه خواهد شد.

داوطلبان لازم است تا پایان کلیه مراحل آزمون این کد را نزد خود نگهداری کنند، ضمناً یادآور می شود ثبت‌نام منحصراً به صورت الکترونیکی می‌باشد و داوطلبان لازم است از طریق سایت سازمان سنجش نسبت به ثبت‌نام در آزمون اقدام نمایند و ثبت نام به غیر از روش فوق غیر قابل قبول می‌باشد و این دسته از داوطلبان مجاز به شرکت در آزمون نمی‌باشند.

آزمون سراسری قضاوت طبق روال سال‌های گذشته دو مرحله‌ای (تستی و تشریحی) است و مرحله نخست آزمون استخدامی قضات در تاریخ جمعه ۱۳۹۵/۰۷/۰۹ به صورت تستی برگزار می شود پذیرفته شدگان نهایی به مرحله مصاحبه علمی شفاهی راه می یابند.

لازم به ذکر است، این آزمون صرفاً ویژه داوطلبان با مدرک تحصیلی دانشگاهی است و لذا شرایط آزمون حوزوی و زمان برگزاری آن متعاقباً از طریق پرتال جامع معاونت منابع انسانی قوه قضاییه اطلاع رسانی خواهد شد.به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.1 - 5 ؟

  • محمد فرجی درتاریخ ۱۳۹۵/۰۴/۱۹

    با سلام
    لطفا از مرکز آزمون قوه قضاییه بپرسید.

  • باقری درتاریخ ۱۳۹۵/۰۴/۱۵

    با عرض سلام و خسته نباشید
    بنده چون ترم اخر هستم و تا زمانی که نمرات امتحانی وارد سیستم بشه و مدرک فارغ التحصیلی برام صادر میشه زمان ثبت نام ازمون قضاوت تموم میشه و فکر میکنم خیلی های دیگه هم این وضعو دارن میخواستم بپرسم چکار باید کرد و چطور میشه زمان ثبت نام رو تمدید کرد؟